PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 930
ocen
5,2 10 1 44930
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Wszyscy się oburzają na ten film, a ja po latach go doceniam. W końcu nie ma jakichś "naznaczonych" ( reguły młodych, pięknych) bohaterów, co do których jesteśmy pewni że przeżyją. Jest prawdziwe niebezpieczeństwo, każdy może zginąć i nie wiadomo kto przeżyje. Super, NARESZCIE. Finał też jest świetny. Każdy się zastanawiał co zrobi armia, a armia zrobiła to co należało w tej sytuacji.
Finałowa walka oczywiście mocno na minus, zbyt epicka powtórka z pierwszej części. Ale za to obcy naprawdę nieźle się rozprzestrzeniali. No i oczywiście Predalien był ochydny jak trzeba.

ocenił(a) film na 7
OlejhunterPL

po ostatnim woke-feminazi Pocahontas-Prey i parodii z 2018 od Shane Black'a również zacząłem doceniać ten film. Nie jest wybitny, ale w starym, dobrym stylu i sympatycznie się ogląda. Kilka świetnych scen z Predatorem, jak np. w tunelu, sklepie i szpitalu. Miejscami przyzwoicie trzyma w napięciu, gdy nie wiadomo, który z nastolatków zginie. No i finał zadowalający, w postaci walki i bombki z powietrza (jak w Aliens. Nuke them, it's the only way to be sure). Jedyne co mi przeszkadza, jak wielu osobom, to bardzo ciemny ton filmu, ciekawe czy to wypadek w trakcie kręcenia czy celowy zabieg, jak to drugie to nie wyszło to na dobre niestety, bo źle się ogląda tak ciemny film.

ocenił(a) film na 6
spasticink

To prawda. Jest ciemno, ale to nie robi klimatu jak np. w grach AvP. Może miało być bardziej horrorowo, ale to nie pykło. W końcu wszyscy znamy Predzia i Aliena od 30 lat więc to nie mogło wypalić. Mnie film z 2018 wkurzył, bo miał fajny potencjał, ale wpakowanie tam dzieciaka i głupków zepsuło ten film. Szkoda, bo potencjał był, sceny w laboratorium nie były złe, zła była tam ta skośna aktorka. No i motyw hartów z Predators 2010 zamieniono na burka pershinga. Żenada.

Tego nowego nie chcę na razie oglądać, raczej widzę że to ma być Arni w ciele kobiety. Kobiety prymitywnej. Gdzie wszyscy wiemy czym się zajmują kobiety w takich społecznościach. Nie kupuję tego. Dlatego też nie kupię tego film, nie zapłacę za to. Za 2 lata będzie za darmo na wszystkich lewych stronkach. Bo nikomu nawet nie będzie się chciało pilnować lewej dystrybucji tej szmiry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones