PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32612}

Ocalony

Sole Survivor
5,9 474
oceny
5,9 10 1 474
Ocalony
powrót do forum filmu Ocalony

Dla mnie od samego początku był interesujący, choć trochę mało straszny (ale w końcu to nie jakiś horror, aby musiał być). Na miejscu Carpentera dawno dostałabym szału i skończyłabym w szpitalu psychiatrycznym (albo na odwyku :). Ale film jest świetny, nie przeczę i z niecierpliwością czekam na drugą część.

ocenił(a) film na 7
captain_cassidy1912

Wrażenie po II części: spodziewałam się czegoś innego (czyt. bardziej przyziemnego) ale wyszło super, a tajemnica rozwiązała się gładko i sprawnie. Swoją drogą, ja tego dzieciaka - zabijakę udusiłabym chyba, stosujac przy tym cytat jednego z bohaterów ''Nienawidzę dzieci''. Za te morderstwa (szczególnie ostatnie, według mnie) i próbę zabicia Carpentera zszedł niżej niż do piekła. Może i jestem niewyrozumiała, ale... patrzcie cytat wyżej :). mimo wszystko, film świetny i z czystym sumieniem stawiam 9/10.

captain_cassidy1912

Super film! Dla mnie perfekcyjny! Ryje psyche i to ostro ;-) Po pierwszej czesci wogole nie domyslalem sie ze tak sie skonczy. Juz dawno nie ogladalem tak wciagajacego i zaskakujacego thrillera psychologicznego (jesli mozna tak nazwac ten film). Polecam wszystkim! Nie oglądajcie sememu w nocy....

ocenił(a) film na 9
blackcactus

Dla mnie filn tajemiczy Cały czas mysalem o co chodzi moze jakas orinacja wynalazła lek na niesmietlonosc chodziły rozne pomysły Nie jedak film tego nie zdradzał i dobrze wrecz bardzo dobrze to piero odkrywamy ze chodzi o zdolonione dzieci zawsze chcialem moc rzeczy myslami wygnine widelcow myslaem wrogom wktorym dokuczali mogl taka moca sciagac portki lub osmieszac publicznie ale to tylko takie głupie marzenie . W filmie bardzo polubile aktora ktory grał czarny charakter który scigał naszych bohaterow Jonh C Mcginley bo onim mowa byl orgninalny wrecz zabawny bardzo polubilem fajnie pokazal sie na tym filmnie i duzo dała jego kreacja fimowa .Origanalne kino.

captain_cassidy1912

Witam.
Bardzo zależy mi na obejrzeniu obydwóch części tego filmu. Zwracam się z prośbą o informację gdzie mogę dostać ten film? Nie można go dostać ani na allegro ani w sklepach z DVD. Nie wiem juz gdzie szukać...

markkooos

dzisiaj w nocy na polsat film o 01.00 i jutro o 21.00

ocenił(a) film na 4
vixaven

II część to była masakra. Po pierwszej myślałem, że to naprawdę dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones