PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8265}
6,5 21 586
ocen
6,5 10 1 21586
4,2 5
ocen krytyków
Och, Karol
powrót do forum filmu Och, Karol

Podobał wam się Karol? Był wg was atrakcyjny? Bo np. według mojej mamy powierzenie tej roli Janowi Piechocińskiemu to jakaś pomyłka, więc ciekaw jestem co sądzicie o jego urodzie :P

ocenił(a) film na 6
SammyC

W porównaniu z tym, jak wyglądała większość facetów w latach 80. to on był SUPER przystojny. Żadnych tam "krótko z przodu, długo z tyłu i wąsy na przedzie", a strój taki, że nawet przez telewizor czuć, że niedoprany -nic takiego, a tak kojarzy mi się typowy mężczyzna z tamtych czasów. Wystarczy porównać z "amantami" z "Alternatywy 4", "Zmienników" itp. Tam to są paskudy

użytkownik usunięty
ogonktorymachapsem

skoro obracałaś się w środowiskach robotniczo-chłopsko-cwaniaczkowskich, to sama jesteś sobie winna ;)
brud i chamstwo, owszem, won, ale fryzury? w każdej epoce są inne i zwykle po latach wydają się równie śmieszne (myślisz, że facetów kiedykolwiek obchodziło, jak kobity się czeszą i stroją, marnując na to mnóstwo czasu i pieniędzy? - to tylko zupełnie nieistotne opakowanie)

ocenił(a) film na 8
SammyC

może i super przystojny nie jest, ale wg mnie to nie jest ważne, ważniejszy jest urok, który Karol niewątpliwie posiada :) mnie przekonał

ocenił(a) film na 8
juillet

zgadzam się z juillet. może nie jest przystojny ale miał w sobie TO COŚ i doskonale zagrał swoją rolę. ;)
ja osobiście uwielbiam ten film i choć nie oglądałam jeszcze "dwójki" to nie sądze by równała się ona z "jedynką" ;) ale... poczekamy, zobaczymy. :D

ocenił(a) film na 2
SammyC

Tu nie chodzi o urodę. Wystarczy spojrzeć na Hugh Granta;) czy Vincenta Cassela.
Obaj mało urodziwi, wręcz brzydcy, można powiedzieć. Ale ile w tych chłopach charyzmy, saxapilu?
Mnóstwo, przynajmniej według mnie.
A pan Piechociński, niestety, ma ewidentne pod tym względem braki;)

ocenił(a) film na 8
WhiteDemon

Ocena 2 tylko dlatego że Piechociński nie jest atrakcyjny? Co prawda zdarzało się w przeszłości że wystawiłaś niektórym filmom nieco kontrowersyjne i niestandardowe oceny, ale moim skromnym zdaniem tym razem odrobinę za mocno się zagalopowałaś (bez urazy). To przecież bardzo sympatyczny i przyzwoicie zrealizowany film. Chociażby za niezłą grę aktorską i spójny scenariusz należałoby się parę oczek. Ciężko mi też uwierzyć że żadna scena Cię nie rozbawiła. Nawet ta z teściem Karola? Widać po ocenie ról aktorskich (1 miejsce) że przypadła ona do gustu dużej części widzów. Na dodatek nawet po komentarzach w tym temacie widać że "atrakcyjność" to rzecz względna i mocno subiektywna.

Podsumowując ciekawi mnie co Ci się poza (Twoim zdaniem) nieatrakcyjnym Piechocińskim w filmie nie podobało.

Pozdrawiam

SammyC

Wg mnie nie był zbyt atrakcyjny, raczej przeciętny. Piechociński nie miał uroku, tego "czegoś", co sprawia że mężczyzna jest pociągający, nawet jeśli nie jest przystojny.

SammyC

Mi przypomina wspolczesnego hipstera troche ;) przychudy, wlosy w nieladzie itp
:P

ocenił(a) film na 7
SammyC

Wg mnie właśnie o to chodziło, że one leciały na niego nie ze względy na urodę, a na charyzmę i urok. ;)

ocenił(a) film na 8
SammyC

jakiś mega przystojniak to z niego nie był, ale miał w sobie ten urok. jak dla mnie fajnie się sprawdził w roli Karola :)

ocenił(a) film na 8
xChouchoux

Właśnie! Miał coś z takiego sympatycznego, niegrzecznego chłopca i idealnie pasował do tej roli

ocenił(a) film na 7
SammyC

no jesli o mnie chodzi to ja na takiego bym nie spojrzala, nie trawie takich co to spanielem w oczach chca kazda zlapac

ocenił(a) film na 6
SammyC

mnie kupil w tej roli, calkiem niczego sobie zwlaszcza jak na tamte czasy. mial to cos.

ocenił(a) film na 8
czachaala7

Po prosty sympatyczny gość

ocenił(a) film na 8
SammyC

Dlaczego? Taki sympatyczny babiarz o niewinnym uśmiechu - laski takich lubią

ocenił(a) film na 8
SammyC

Mnie tak. Sympatyczna, wesoła, ładna twarz, nie jakiś naburmuszony na cały świat mięśniak

ocenił(a) film na 6
SammyC

Był atrakcyjny. Bardzo sympatyczny pan. :)

SammyC

Janek Piechociński był w tamtych czasach prześliczny i uroczy :)

ocenił(a) film na 10
SammyC

Ja jako facet mogę powiedzieć, że do roli podrywacza w tym filmie by pasował Marek Barbasiewicz.

SammyC

koszmarny, ręce jak witki, zapadła klata, zrośnięte brwi - no zwyczajnie nie. i to nie kwestia kanonów epoki bo nawet przed wojną mieli lepiej wyglądających aktorów. a sama postać była okropnie chamska i irytująca

SammyC

Piechociński był paskudny.A film jest bardzo przyjemny w odbiorze.

SammyC

Jak dla mnie idealnie pasował do granej postaci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones