Film

After the Thin Man

1936 1 godz. 52 min.
7,6 350
ocen
7,6 10 350
296
chce zobaczyć
{"rate":6.6666665,"count":3}
{"id":"115291","linkUrl":"/film/Od+wtorku+do+czwartku-1936-115291","alt":"Od wtorku do czwartku","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/52/91/115291/6946976.2.jpg"}
Słynny detektyw na emeryturze Nick Charles (William Powell) wraz z żoną Norą (Myrna Loy) wraca do domu po rozwiązaniu zagadkowej śmierci wynalazcy Wynanta. Zamiast... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Słynny detektyw na emeryturze Nick Charles (William Powell) wraz z żoną Norą (Myrna Loy) wraca do domu po rozwiązaniu zagadkowej śmierci wynalazcy Wynanta. Zamiast upragnionego spokoju, kierowany namowami żony podejmuję się odnaleźć Roberta (Alan Marshal), zaginionego męża Selmy (Elissa Landi), bogatej kuzynki Nory. I choć niewiernySłynny detektyw na emeryturze Nick Charles (William Powell) wraz z żoną Norą (Myrna Loy) wraca do domu po rozwiązaniu zagadkowej śmierci wynalazcy Wynanta. Zamiast upragnionego spokoju, kierowany namowami żony podejmuję się odnaleźć Roberta (Alan Marshal), zaginionego męża Selmy (Elissa Landi), bogatej kuzynki Nory. I choć niewierny małżonek zostaje szybko odnaleziony, a jednocześnie przyłapany na romansie z tancerką, nie zamierza wracać. Gdy wydaje się, że sprawa jest już zakończona, Robert zostaje zastrzelony. Wobec tego Nick staje przed kolejnym trudnym wyzwaniem, od którego powodzenia zależy jego reputacja, a także przyszłość Selmy.

na podstawie
Dashiell Hammett (materiały do scenariusza, historia)
studio
Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) (przedstawia)
data produkcji
1936
tytuł oryg.
After the Thin Man
inne tytuły
Od wtorku do czwartku Polska
Więcej...
Gdy na początku filmu pociąg przyjeżdża do San Francisco widok za oknem jest odwrócony. Można to zauważyć dzięki napisom wspak na budynkach.
Otoczenie domu Charlesów było filmowane w okolicach Coit Tower w San Fransisco (Kalifornia, USA), wieży w stylu art deco, która od 1933 roku jest jednym z symboli miasta.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych