PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639930}

Od zmierzchu do śmiechu

Breaking Wind
2,9 3 591
ocen
2,9 10 1 3591
Od zmierzchu do śmiechu
powrót do forum filmu Od zmierzchu do śmiechu

przy tym "filmie" to arcydzieło :)

Wypasiona_Foczka

kiedyś uważałem że Wampiry i świry jest dnem, ale masz rację w porównaniu do "od zmierzchu do śmiechu" jest arcydziełem

Wypasiona_Foczka

To samo pomyślałem

użytkownik usunięty
Wypasiona_Foczka

POPIERAM!! Przynajmniej "wampiry..." maja fajniejszy plakat i Edward jest ładniejszy. Ja też myślałam że "wampiry..." to porażka na skale światową ale "od zmierzchu...." ..... Brak słów...
Najlepsza jaesy ♥Saga Zmierzch♥!! Lepsi aktorzy, przynajmniej wszystko normalne i w ogóle.... A ♥Robert Pattinson♥ jest nieziemsko przystojny, inteligentny... Kocham go!!



I ♥ ROBERT

Wypasiona_Foczka

Oba są żałosne -,-

ocenił(a) film na 1
Wypasiona_Foczka

Wampiry i świry można nazwać parodią, a to... obejrzałam tylko 10 minut i czułam się jakbym podsłuchiwała rozmowę upośledzonych nastolatków podczas rysowania swoich malutkich penisków na ławce w klasie...

ocenił(a) film na 1
Wypasiona_Foczka

Niestety nie dotrwałam do końca. Jak filmie "Wampiry i świry" było przynajmniej kilka śmiesznych akcji tak w tym "czymść" wszystko opierało się podtekstach erotycznych i wulgarnym podejściu do fizjologii człowieka. Jeden wyraz: dno.

ocenił(a) film na 1
Wypasiona_Foczka

Masakra! Co za dno! A ja głupia że dotrwałam do końca! Zarty były nie smaczne, wszystko z żarciem , ze sraniem i ogólnie zboczone. Aktorzy ? Co to ma być ? Starzy! Jacob wyglądał jak 30tolatek! Nie zaśmiałam się ani razu. Zmarnowany czas.... żałuję że nie obejrzałam jakiegoś wartościowego filmu tylko ten szajs.

ocenił(a) film na 1
Wypasiona_Foczka

zgadzam się Wampiry i świry są o wiele lepsze niż ten film
tam przynajmniej było kilka śmiesznych scen
ten film jest żałosny

Wypasiona_Foczka

Wampiry i świry to arcydzieło w porównaniu z oryginalnym zmierzchem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones