PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108853}

Odbijany

Boundin'
6,3 3 726
ocen
6,3 10 1 3726
6,0 4
oceny krytyków
Odbijany
powrót do forum filmu Odbijany

i troche się zdziwiłem, gdy zamiast "Iniemamocnych" zaczął się "Odbijany". Dobrze tego filmu nie pamiętam, ale jedyne co zapamiętałem to to, że był tam duży królik z rogami i on, albo narrator, mówił ciągle 'jełop'.

Polish

Nie było się czemu dziwić. Pixar wypuścił do tej pory jedenaście filmów pełnometrażowych i przed wszystkimi - z wyjątkiem pierwszego "Toy Story" - były dołączone krótkometrażówki (Pixar już tak ma - nie musiałby tego robić, ale lubi rozpieszczać swoich widzów :P ). I tak do "Dawno temu w trawie" dołączono "Geri's Game", do "Toy Story 2" - "Luxo Jr." (ten film powstał już w 1986, ale pokazywano go znowu w 1999 przed "Toy Story 2" właśnie), do "Potworów i spółki" - "For the Birds", do "Gdzie jest Nemo?" - "Knick Knack" (ten film powstał z kolei w 1989, ale go "odrestaurowano" i wypuszczono ponownie z "Nemo"), do "Iniemamocnych" - "Boundin", do "Aut" - "One Man Band", do "Ratatuja" - "Lifted", do "Wall-E-ego" - "Presto", do "Odlotu" - "Partly Cloudy", a do "Toy Story 3" - "Day & Night". Wszystkie te "załączniki" - z wyjątkiem "Knick Knack" i "Partly Cloudy" były nominowane do Oscara, a dwa z nich ("Geri's Game" i "For the Birds") zdobyły Oscary.

użytkownik usunięty
Davus

Błąd. Poza Geri's Game oraz For the birds Oscara również dostał Tin Toy.

ocenił(a) film na 2
Davus

A przed TS leciało Tin toy?

użytkownik usunięty
Polish

ja pamiętam, że leciało przed Rogatym Ranczem

ocenił(a) film na 2
Polish

A gdzie Andre i Wally B?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones