plakat filmu Odległy ląd

Odległy ląd

Outland
6,6 3 664
oceny
6,6 10 1 3664
1 673
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":8277,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Odleg%C5%82y+l%C4%85d-1981-8277/tv","text":"W TV"}]}
Odległy ląd
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz
    od 9,99 zł


Szeryf O'Niel (Sean Connery) zostaje przeniesiony na satelitę Jowisza, gdzie mieści się osada górnicza, a główny kruszec to tytan. Z początku wydaje się, że nowa służba będzie rutyną, ale szybko okazuje się, że to dopiero początek kłopotów. Pierwszym sygnałem ostrzegawczym jest wysoki współczynnik samobójstw. Kiedy O'Niel dowiaduje się,Szeryf O'Niel (Sean Connery) zostaje przeniesiony na satelitę Jowisza, gdzie mieści się osada górnicza, a główny kruszec to tytan. Z początku wydaje się, że nowa służba będzie rutyną, ale szybko okazuje się, że to dopiero początek kłopotów. Pierwszym sygnałem ostrzegawczym jest wysoki współczynnik samobójstw. Kiedy O'Niel dowiaduje się, że trzy ostatnie ofiary zażywały narkotyk dostarczany przez samego zarządcę Shepparda (Peter Boyle), staje do samotnej walki. Na Jowisz przybywają płatni mordercy, wynajęci przez zarządcę kopalni, a jedynym sojusznikiem szeryfa jest dr Marian Lazarus (Frances Sternhagen), lekarka z górniczej przychodni.

Odległy ląd zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.