PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1089}

Ojciec chrzestny

The Godfather
8,6 547 466
ocen
8,6 10 1 547466
9,0 51
ocen krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny

strasznie nudny

ocenił(a) film na 1

film nudny i przereklamowany, każdy sie jara tym filmem jak niewiem co a on jest kiepski..
daje 2

ocenił(a) film na 10
sloniasek

Twój wybór

sloniasek

Ja też NIE WIEM.

Sebu_BGZ

Ludzie, wiem, że trochę przeczę sam sobie pisząc tego posta, ale po prostu chcę powiedzieć, że takie karmienie trolla nie ma sensu. To jakiś niedowartościowany dwunastolatek, który chce, żeby jego temat był na górze ;)

użytkownik usunięty
ponder

Dokładnie. "Nudny i przereklamowany" i tyle. Wysilił się intelektualnie prowokator jak cholera :)

ocenił(a) film na 10
sloniasek

Ty nie istniejesz :)

użytkownik usunięty
sloniasek

Może po prostu masz IQ małego robaczka i nie potrafisz zrozumieć fabuły...bo gdybyś zrozumiał to nie mówiłbyś: nudny i przereklamowany. Lecz nawet nie zrozumiałeś o co w tym filmie chodzi to chociaż za grę aktorską daj z 5 gwiazdek. Żałosne jest stawiać tak świetnej produkcji 1 gwiazdkę. To jak w takim razie ocenisz np. Kac Wawę? a może ty jesteś ten gatunek podludzi co jarają się Kac Wawą?

użytkownik usunięty
sloniasek

Taaaaaak.Nudny dla fanów M jak miłość i innych beznadziejnych telenowel.

ocenił(a) film na 7
sloniasek

Przesada. Mi też niezbyt odpowiadał ten film, ale to głównie dlatego, że nie interesują mnie filmy o tematyce mafijnej, gangsterskiej. Przynajmniej do tej pory żaden mnie nie urzekł. Dlatego Ojciec Chrzestny wydawał mi się zbyt rozwlekły, ręcz nudny. A jednak uważam, że miał dobrą fabułę. Znakomita gra aktorska, klimat.. sam film zresztą był głęboki. Nie to co dzisiejsze dramacidła ;) także nawet jeżeli Cię nudził, to jednak nie znaczy, że zasłużył na 1, czy tam 2 o.O

ocenił(a) film na 9
mokfa

...goodfellas...

sloniasek

dałbyś więcej jakbyś nie był gejem ;p

ocenił(a) film na 10
ENDmOstER

I wszystko w temacie : D

ENDmOstER

przepraszam bardzo!!! A co to ma do rzeczy? Wielu gejów ma dobry gust jeśli chodzi o filmy.

ocenił(a) film na 10
Pietrek7

pedał!

Ciamajda1993

Jestem dziewczyną.

ocenił(a) film na 10
Pietrek7

no przecież mówię

Ciamajda1993

Od kiedy to dziewczyna = pedał?
A swoją drogą skąd taka diagnoza po jednym poście?
A może to dlatego, że każdy sądzi po sobie?
Szukasz tu partnera?

użytkownik usunięty
Ciamajda1993

Pedał i jeszcze do tego zlodziej. Bo każdy pijak to złodziej :)

użytkownik usunięty
Pietrek7

Pieprzyć gejów nie wyjeżdżaj z pedziami .... wali mnie ich gust .
Tylko wpier***** serek homogenizowany i lubią patrzeć na gejzery !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak, tak...
Obrażajmy się dalej, wszystkich wokoło, daleko dojdziemy. Dlatego w Polsce wygląda tak jak wygląda.
Swoją drogą nienawidzę stereotypów i braku tolerancji. To rani, zazwyczaj osoby, które na to nie zasługują.

użytkownik usunięty
Pietrek7

A niech ranią pedałów te słowa ciesze się bardzo . Dla nich to tolerancji nie mam i nie bd miał . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

A co?
(Tyka cię to?)
Zrobił ci któryś krzywdę, że tak ich nienawidzisz?

użytkownik usunięty
Pietrek7

Nikt mnie nie skrzywdził TYLKO JA nie toleruje homoseksualizmu !!! bo jak mężczyzna z mężczyzna mogą yyyy .
I tak samo kobieta z kobieta .....
A wy co tacy telorancyjni ?? macie w rodzinie pedzia ?? lub kolegę lub koleżankę homo ???????????

Jestem les, jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć. Na ogół spotykam się raczej z akceptacją u znajomych. Przykre momenty też się zdarzają, ale raczej ludzie są dla mnie w porządku.

użytkownik usunięty
Pietrek7

współczujeeeeeeee . Nie zadaje się z lesbami !!

Nie ma czego współczuć. Mam się dobrze.
Jak tam chcesz, dobry człowieku ;)

użytkownik usunięty
Pietrek7

Ok . Żegnaj

ocenił(a) film na 10

Nawet nie wiecie jakie to piękne: przez trolla krytykującego Ojca Chrzestnego doszliście do kłótni o orientacji seksualnej

użytkownik usunięty
Maciejoks

No śmieszne wciul

użytkownik usunięty
Pietrek7

Jesteś 100% les, ani trochę bi?

99,98%

Pietrek7

99,98% z uwzględnieniem błędu pomiarowego ;)
Zostawiłam to 0,02% bo hipotetycznie jest możliwość, że nagle oszaleję na punkcie faceta. Hipotetycznie.
A co?

użytkownik usunięty
Pietrek7

Jak babka mówi, że jest bi, od razu mam myśli trójkątne :)
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty

"I tak samo kobieta z kobieta ..... "

Kobieta z kobietą- coś pięknego. Co dwie minety, to nie jedna :)

użytkownik usunięty

aleś doj****

Ps. Miłego dnia.

Pietrek7

on piszę głupio to ja też ;]

ENDmOstER

To żeśmy się nie zrozumieli ;)

ocenił(a) film na 10
sloniasek

Ci którzy piszą że ten film jest nuuuudny nie wiedzą naprawdę o co w tym filmie chodzi i dlaczego według FilmWeb jest na 2 miejscu rankingu światowego, takie właśnie dzieci oglądają pewnie tylko zboczonego Harrego Pottera i kucyki z Ponnylandii!!!

ocenił(a) film na 9
CinemaMaster

Ten film to po prostu klasyka, a tak po prawdzie, to normalny człowiek niczego innego nie powinien oglądać (i czytać). The Godfather zaś wśród klasyki to klasyka kina i nie tylko gangsterskiego ale w ogóle kina, ludzie będą to oglądać z wypiekami na twarzy i za 100 lat.

użytkownik usunięty
sloniasek

Dla mnie akurat jest ciekawy

użytkownik usunięty
sloniasek

Skoro od ciebie ten film ma 2 to znaczy, że jesteś niedorozwiniętym debilem i tyle w temacie.

O, zbrodnia, ma inny gust, więc jest debilem!
Dajcie mu/jej spokój, o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 9
Pietrek7

Zamiast o filmie, to oni o pedałach...albo inny daje jako ocenę "2" żeby się poprzekomarzać, a tu go nazywają debilem... To forum jest na poziomie, jak widzę, tylko aby na tym poziomie dyskutować, to trzeba wcześniej się rozpoziomować winem owocowym.

adimem

trafne...
(i pomyśleć, że brałam udział w tej dyskusji :/ i nawet nic konstruktywnego z niej nie wyniknęło)

użytkownik usunięty
adimem

Bo to forum trzeba traktować z przymróżeniem oka, chociaż czasami się nie da.

Pietrek7

lubię węgiel, dlatego złoto jest brzydkie. mniej wiecej taki jest sens twojej wypowiedzi.

gejzermocy

Po prostu uważam, że nie ma sensu obrażać kogoś tylko dlatego, że nie spodobał mu się film. O to mi chodziło. Zawsze będą tacy którym dany film nie przypadnie do gustu, ale to nie powód żeby się wyzywać od debili.

Pietrek7

Ale nawet jak się nie spodobał to trzeba docenić grę aktorską, charakteryzację, scenografię itp. Ocena 1 to po prostu przegięcie.

gejzermocy

Otóż to ja szanuje i doceniam ten film jak i ciąg dalszy za nie tyle co grę aktorską i obsadę, nawiasem mówiąc rewelacyjną, co sam sposób na film. Jest jedyny w swoim rodzaju, tych którzy nie doceniają tej trylogii polecam poczytać o zapleczu filmu, o kaskaderach i poświęceniu niejednego człowieka i nie mówię to o śmierci :) wręcz przeciwnie. Dla mnie dała trylogia 10/10 a nawet więcej!

sloniasek

http://www.rottentomatoes.com/m/godfather/
Można zamknąć temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones