PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39722}
6,0 3 654
oceny
6,0 10 1 3654
6,5 2
oceny krytyków
Opowieści z krypty: Orgia krwi
powrót do forum filmu Opowieści z krypty: Orgia krwi

Film jest Słaby.

ocenił(a) film na 2

Ładna pani i detektyw, ktorej chce zaimponowac na swój sposob nawet ciekawy nie robiac z siebie jakiegos bohatera na od lekko zagubionej reporteki, co daje mu zlecenie by odnalesc brata.

Nie ma rozwiniecia fabuły.Gra aktorów jest sztampowa, to wszystko sie pojawilo juz w wielu filmach.

Jedyna rzecz na plus to scena kiedy wampirzyca w szpitalu stojac przy oknie nie zwróciła uwagi na bijące słońce, przypomina mi to książke 451 Farenheita gdzie mieszkancy miasta brali do siebie mysli, slyszeli glosy, na scianach pojawialy sie im fragmenty wspomnien czy uzywali bogatego slownictwa lub robiac jakas rzecz zyskali na wartosci.Stawali sie podbudowani.Tu wydaje mi sie, ze ona tego do siebie nie wziela, a detektyw zwraca jej uwage cialo rozklada sie, a ona ginie.Potem stwierdzilem ze juz mam ochoty dluzej ogladac tego filmu.

madreownik

Może jakieś przykłady filmów gdzie to już sie pojawiło? Podejrzewam, że masz na myśli filmy po 1996r. Poza tym jak już ktoś zauważył, opowiesci z krypty mają bawić bardziej niż straszyć. Takie naiwne kino jest robione celowo, żeby ludzie mogli się odmóżdżyć

ocenił(a) film na 8
novacco

dokładnie - jesli ktos ocenia Opowieści z Krypty że za mało straszny czy badziew a nie horror to chyba oglądał klan lub m jak miłośc a nie OzK...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones