PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794006}
4,6 2 758
ocen
4,6 10 1 2758
5,6 21
ocen krytyków
Orzeł. Ostatni patrol
powrót do forum filmu Orzeł. Ostatni patrol

Ale źle.

ocenił(a) film na 2

To wyglada jak przebitki z sensacji XX wieku (te takie fabularyzowane wstawki). Tylko tam przynajmniej Wołoszański dodawał dramaturgii, a tutaj jest kiszka. Bohaterów się nie lubi, nie śledzi i im nie kibicuje, zupełnie niejasne są relacje między nimi. Dialogi opisowe, wiele razy aktorzy opowiadają, co powinnismy zauważyć, poczuć lub… usłyszeć! Plus złotego węża za najgorsze efekty specjalne raczej mają w kieszeni. Jako że większość budżetu to były pieniądze państwowe, a pan reżyser szykuje kolejny film wojenny, tym razem lotniczy - wzywam autorów do ujawnienia budżetu tego gniota. Dzięki.

Wrednabestia

hehe ale bzdury - w osobistych odczuciach nie pisalbym ze " sie nie lubi... " bo to nie brzmi wiarygodnie :)

ocenił(a) film na 2
Waldemar_Wozniak_filmweb

To nie pisz, używaj uproszczonej polszczyzny, będzie bardziej „hehe”.

Wrednabestia

czytajac Twoj opis jest wystarczajaco hehe :) :)

Wrednabestia

komentarz jakiejs zakompleksionej lewaczki o binarnej płci , która wolalaby , żeby nakręcili film o tofu.

jan_nowak210

Nic z tego. W drodze jest trylogia o tym, jak Tusk sprzedał Polskę. Każda część czterogodzinna. Do każdej kopii różaniec i przepocona koszulka z motywem patriotycznym gratis, A - i śmierć wrogom Ojczyzny! Spocznij.

ocenił(a) film na 1
jan_nowak210

Wolałbym film o tofu...

ocenił(a) film na 2
jan_nowak210

A ty teraz komentujesz film czy fantazjujesz na temat mojej osoby?

ocenił(a) film na 7
jan_nowak210

Ale wiesz, że właśnie podział płci na męską i żeńską jest właśnie binarny? Więc ta "lewaczka o binarnej płci" będzie po prostu kobietą ;)

Wrednabestia

Jestem ciekawy czy to będzie kolejny ukryty wątek z tematyką rzydowską i "polskim antysemityzmie" obowiązujący w kinematografii mr.Glińskiego.

ocenił(a) film na 1
Wrednabestia

Skoro film zasługuje na "Węża" za efekty specjalne to skąd dostał on najwyższą polską nagrodę w kategorii "reżyser", "montaż" i "dźwięk"?

ocenił(a) film na 9
Wrednabestia

"takie fabularyzowane wstawki" - to nic innego jak my - widzowie - zza szklanych tarcz zegarów, szumonamiernika i innych rzeczy, biernie obserwujący, bez możliwości pomocy.... chyba ktoś gatunkowo pomylił style...

ocenił(a) film na 2
Darek_Wolkowicz

Chyba się nie zrozumieliśmy. Pisałam o tym, że jakość filmu przystaje z jakścią fabularyzowanych wstawek do "Sensacji XX wieku", a nie o zabiegu reżyserskim, który opisujesz (a który notabene niestety nie działa).

ocenił(a) film na 3
Darek_Wolkowicz

Dzięki za wyjaśnienie o co z tym chodziło, bo nie mogłem tego rozkminić. Cały czas miałem wrażenie, że obserwuje ich jakiś obcy i zaraz ich zacznie zjadać. I teraz tak w sumie myślę, że to by mogło być całkiem niezłe zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones