PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10539}

Ostatni amerykański bohater

The Last American Hero
6,6 70
ocen
6,6 10 1 70
Ostatni amerykański bohater
powrót do forum filmu Ostatni amerykański bohater

Plakaty

ocenił(a) film na 8

Nie mam pojęcia skąd wyciągacie te plakaty, ale lepiej żeby tam pozostały. Nie dość, że
wieje od nich tandetą na kilometr (kto to w ogóle projektował - spółdzielnia inwalidów w
Laskach?) to jeszcze pasują jak pięść do oka. Na tym nie dość, że mamy oponę i głowę
stworzoną przez 3 letnie dziecko to jeszcze jakiś wyciągnięty z tyłka tytuł.
Nie wstawiajcie takiej tandety, bo to tylko ludzi od filmu (bardzo dobrego notabene)
odstrasza.

tycek85

lepszy taki niż standardowe fotosy z filmu królujące w nowych filmach - tu trzeba wsiąść poprawkę na rok produkcji i estetykę PRL mnie się podoba

darknaren

Mnie też - wspomnienie po polskich plakatach kinowych, które projektowali artyści plastycy i które były wtedy małymi dziełami sztuki, teraz to tylko kopie amerykańskich posterów z podobiznami aktorów grających w danym filmie. To jest dopiero tandeta!

ocenił(a) film na 7
darknaren

Ja też wzięłabym poprawkę na starą estetykę.

TangoAndWaltz

Było kiedyś pismo ''ty i Ja" większa część okładek była projektowana przez autora tego plakatu - taką miał konwencje niektóre prace np. Młodożeńca też się brzydko zestarzały a jest uważany za klasyka.

ocenił(a) film na 7
darknaren

Było i nawet miałam okazje poczytać ileś numerów plączących się w domu po kątach. Opracowanie graficzne zupełnie nie w stylu obecnej prasy, ale ciekawe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones