PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681201}
3,8 2 009
ocen
3,8 10 1 2009
1,4 5
ocen krytyków
Ostatni klaps
powrót do forum filmu Ostatni klaps

One Last Shit

ocenił(a) film na 1

Oby tylko tytuł "Ostatni klaps" okazał się proroczy i Frykowska/Pujszo NIGDY już więcej nic nie kręcili.
Wszystko czego się tkną zamienia się w szambo. Jakim cudem ludzie oglądają tego typu filmy??

ocenił(a) film na 1
tomek00225

Mnie bardziej dziwi jak im się wciąż udaje zbierać fundusze na tego typu projekty, które nie wieżę, żeby się zwracały, bo co do oglądanie to nie miejmy złudzeń, raczej tłumów nie przyciągają, to nie tego typu seansy na których chociaż przy wyłączonych szarych komóreczkach czas miło spędzasz ;)

ocenił(a) film na 1
Rejka

zacytuję tu opinie z fejsa:

Wojciech Orlinski
Jak on to robi, że ciągle znajduje frajera, który mu to sfinansuje?

Michał Śledziński
Wojciech, to proste. Wystarczy uderzyć do dentystów lub budowlańców z aspiracjami "na salony" (czyt. "poruchamy sobie modelki/aktorki). Mushchelka (producent) to akurat własność budowlańca.

Wojciech Orlinski
Żałuję że spytałem

ocenił(a) film na 1
niniwa1974

Ech... teraz ja też żałuję że się nad tym w ogóle zastanawiałam.

Nie ma co się dziwić, że młodzi i zdolni twórcy nie mogą się przebić :/ brak koneksji, dojść = brak środków :/

ocenił(a) film na 6
tomek00225

A widziałeś ten film? Bo był dużo lepszy od głupiego i wulgarnego Teda czy jakichś bzdur typu "Dzień dobry kocham cię..."

ocenił(a) film na 1
tomek00225

Oby! Trzymam kciuki, że ten "reżyser" nie popełni już żadnego filmu więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones