Ostatnia audycja

A Prairie Home Companion

2006 1 godz. 45 min.
6,4 2 485
ocen
6,4 10 2485
3 391
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":195583,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/A+Prairie+Home+Companion-2006-195583/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ostatnia audycja
  • radwan88 ocenił(a) ten film na: 6

Przyjemny, aczkolwie nieporywający. Można obejrzeć sobie w popołudnie. Wartość filmu podnosi oczywiście obsada (zwłaszcza Kline wypadł fajnie). Dodatkowo jest kilka świetnych scen jak np. Kline rozmawia z Molly przez telefon gdy ta stoi obok lub gdy Harellson i Reilly opowiadają kawały.

• Agatonik ocenił(a) ten film na: 5

radwan88 Tez mam takie samo odczucie. Świetna obsada - mnie zachwyciła Merryl Streep. Natomiast sam film jako film nieco rozczarował. może dlatego, że ten typ muzyki w ogóle mi nie odpowiada. Natomiast jest w nim pomimo ewidentnego zakończenia jakiegoś etapu, spora dawka optymizmu. Wszystko sie kiedyś kończy, ale jednak jakby nie całkiem....

• Agatonik Bardzo pozytywny film, ciekawa muzyka, fenomenalna, wręcz urzekająca Meryl Streep.Ciepły film na poprawę humoru.

• el_jefe ocenił(a) ten film na: 7

Pani_Dziobak To jeden z tych filmów, który nie dostanie bardzo wysokiej oceny, nie będzie nigdy znany szerszej publiczności, ale ze swojej strony uważam, że jak już się na niego trafi
    (choćby w tv), to trzeba go obejrzeć :)

• gabi_2 ocenił(a) ten film na: 6

radwan88 Mam podobne odczucie, wszyscy zagrali naprawdę dobrze, ale jakoś nie powalił mnie ten film. Juz chyba 2-gi raz bym go nie obejrzała, no może oprócz fragmentu z piosenką "Bad jokes" :) Streep chyba lubi śpiewać bo już ma kilka filmów na koncie, w których śpiewa.

• lionel ocenił(a) ten film na: 7

gabi_2 Zgadzam się z waszymi opiniami nic nadzwyczajnego jednak nie najgorszy ma coś z Altmana jego filmy mają specyficzną wymowe , przyjemny sentymentalny obraz. Fenomenalna Meryl Streep urzekająca wielu z was napisało- to ze względu na nią obejrzałem ten film.

• Bill_Sherman ocenił(a) ten film na: 6

radwan88 Dokładnie