PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735683}
7,6 130 553
oceny
7,6 10 1 130553
8,3 50
ocen krytyków
Ostatnia rodzina
powrót do forum filmu Ostatnia rodzina

No hej hej byłam na ostatniej rodzinie eee nie chce mi się za bardzo pisac bo chyba nie mam sily zeby to wszystko sklecic w jakąś logiczną całość. Ogólnie mówiąc film jest bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo BARDZO dobry i jestem nadal wkurzona że nie dostanie nominacji do oskara za film nieanglojęzyczny ponieważ dawno nie widziałam filmu który mógłby na to bardziej zasługiwać em ehhhh noo co mogę powiedzieć ee film jest świetny chociaż tak nawiasem mówiąc to ludzie w kinie myśleli że mam adhd bo bardzo często przy jakichś tam bardziej napiętych scenach no czyli prawie przy każdej tooo albo się prostowałam albo się pochylałam do przodu i tak układałam trochę ręce jak do modlitwy robiłam to cały czas pewnie myśleli że coś ze mną jest nie tak no ale no tak emocje targały bo. W sumie na początku było mi trochę dziwnie było mi trudno się jakoś włączyć w ten film bo to pewnie przez te wszystkie oczekiwania wszystkie recenzje że albo jest średni albo jest dobry ii to było naprawdę też ciężar i wyłączyłam się dopiero po jakichś 15 minutach. Ogólnie to są takie jeżeli chcielibyście zobaczyć taką prawdziwą biografię to raczej nie zobaczycie tego tutaj bo są takie wycinki po prostu z życia rodziny kluczowe wycinki mimo że jedne się takie nie wydają i film jest świetny on on onnn jest głośny kiedy musi być głośny i daje momenty ciszy idealnie wtedy kiedy są potrzebne. Jeszcze najlepsza scena to jest chyba scena w samolocie po prostu siedziałam jak na igłach no ale naprawdę świetna nie chcę za bardzo spoilerować. Jedyna rzecz która troszeczkę mi tak przeszkadzała to oczywiście Dawid Ogrodnik bo spełniły się moje obawy. W pierwszej połowie to on miał większe adhd niż ja niestety. Po prostu miota nim na ekranie byłam tak naprawdę wdzięczna że filmy były wyposażony w angielskie napisy bo czasami naprawdę było trudno zrozumieć co on mówi. Bo chyba za bardzo sobie postawił duże zadanie z udawaniem głosu Tomasza Beksińskiego ponieważ na początku to tak strasznie słychać że on tak bardzo stara się być Tomaszem Beksińskim po prostu pluje sobie w tą doklejaną brodę mamrocze pod nosem jakoś tak zaciska zęby. Nie wydaje mi się że to jest że to daje jakiś dobry efekt później w drugiej połowie filmu już jest o wiele lepiej wydaje się że się zdystansował aleee yy to znowu wraca kiedy są w filmie takie momenty które oczywiście są cytowane dokładnie z prawdziwych źródeł i w przypadku Beksińskiego są to jego audycje i pewien występ telewizyjny i niestety ze strony Ogrodnika wychodzi to naprawdę sztucznie troszeczkę z takim z takim kogucim śpiewaniem to było naprawdę komiczne nie wiem w sumie czy powinno być ale rola nie jest aż taka zła jak się obawiałam. Czy coś mogę jeszcze powiedzieć co nie wypaliło? Dajcie mi chwilę bo ja naprawdę hehe faak naprawdę jestem pod wrażeniem i może oprócz Ogrodnika to wszystkie inne elementy się bardzo dobrze zgrały w kompozycji film jest bardzo mocny wie jak wywrzeć na tobie wrażenie i jeżeli szukacie jakiejś dobrej pozycji to to biegnijcie do kina zapieprzać pozdro z fartem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones