PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735683}
7,6 130 579
ocen
7,6 10 1 130579
8,4 51
ocen krytyków
Ostatnia rodzina
powrót do forum filmu Ostatnia rodzina

bardzo słaby film

ocenił(a) film na 4

Nie znam Beksińskich, głos Tomka kojarzę a o ojcu słyszałem. Film obejrzałem bo czerska się rozkoszowała jaki to wspaniały film. Domyślałem się ze to paszkwil. Po obejrzeniu poczytałem i dowiedziałem się że film krzywdzi wizerunek Tomasza. Na koniec obejrzałem program wieczór z wampirem i prawdziwym Beksińskim + kilka chwil jakiś tam wywiadów. Ogrodnik owszem podobny wizualnie jest natomiast rola zagrana TRAGICZNIE. Ten akcent robiący z niego psychopatę - MASAKRA. Jeśli chodzi o charakteryzację Seweryna to również jest tragiczna - widzimy go na przestrzeni chyba 25 lat - zawsze taki sam :). Film 4/10 a i tak nie wiem czy to nie za wysoko. I to ma być kultura przez duże K ??

magik30

Za charakteryzację Seweryna nie nagrodzono, ale za aktorstwo ( i słusznie) już tak. Nie, nie na Czerskiej.
Fakt - można mieć wątpliwości odnośnie kreacji młodego Beksińskiego. Ale to za mało na "bardzo słaby film".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones