PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220746}

Ostrza chwały

Blades of Glory
5,9 27 594
oceny
5,9 10 1 27594
6,3 9
ocen krytyków
Ostrza chwały
powrót do forum filmu Ostrza chwały

Pytanko

ocenił(a) film na 10

Czemu ma taką słaba średnia rozumiem komedia nic specjalnego ale żeby nawet nie miał 7 przesada

ocenił(a) film na 10
sara137

Własnie obejzałam smieszny jest zwłaszcza pierwszy wystep i jak nad koniec odlatuja hehe

sara137

czy moze ktos podac link do sciagania filmu

Kinomaniak20

Jestes pewny, ze trafiles na odpowiednie forum? :)

ocenił(a) film na 10
Moliq

Mogę ale tutaj nie można chyba:P

sara137

Można, można - wal śmiało, to wolny kraj* :P

sara137

fakt troche niska ta ocena.
najlepsza ostatnia scena kiedy Chazz trzyma Jimmiego na biodrach albo koncowy slizg pialem jak glupi

GORDIUS

niska ocena bo mało osób widziało, niektórzy czekają na premierę w kinie,

ocenił(a) film na 5
sara137

pewnie dlatego, że niektórym się nie podobała...
sam piszesz, że średnia, a jak średnia to 5/10, tak?

ocenił(a) film na 9
GodFella

Średnia niska, bo mało osobu widziało, a banda idiotów sądząc że to film o gejach daje 1/10.... oto Polska właśnie....

ViceHrabia

nawet nie strasz że ktoś może myśleć iż jest to film o homoseksualistach, a nawet jeśli to ocenia się film za to jaki jest a nie o kim opowiada,
z drugiej strony jak tak pomyślę to w naszym kraju wszystko jest możliwe (niestety)

ocenił(a) film na 8
Kami122

Obawiam się,że dokładnie tak jest patrząc na wypowiedzi niektórych tu ludzi :( Głupota nie zna granic... Stawiam wysoką ocenę, wyższą niż bym normalnie dała, na przekór tym ludziom, a najśmieszniejsze jest to,że filmowi nie mówiącym o gejach wogóle (wiem bo już go obejrzałam). Zachęcam do tego samego :)

ViceHrabia

a to nie jest fiilm o gejach?:D mi sie wydaje ze film ma niską ocene bo wielu miłośników filmów typy "piła""hostel" naklepało 1/10

sara137

bo jest średni!
szczerze mówiąc liczyłam na więcej od tej produkcji :(

ocenił(a) film na 1
sara137

Ja to się dziwię, że ma średnią powyżej 1...

Manowar_4

moim zdaniem powinien mieć minimum 7,3
pewnie by tak było ale dużo osób oceniło go nieoglądając, a jedynie myśląc, że jest on o gejach

ocenił(a) film na 6
Manowar_4

Po całym Filmweb-ie widac jak ludzie głosują na pałe zanim zobaczą film. Potem się człowiek przejedzie albo nie obejrzy czegoś dobrego, bo zaufał opinii innych.....

A film spoko, jedna z lepszych komedii tego roku (chyba że lubisz i serio traktujesz łyżwiarstwo figurowe he,he :P )

sara137

no właśnie dlatego, bo to nic specjalnego..
ocena i tak jest za wysoka

ocenił(a) film na 9
sara137

Oczywiscie , film powinien miec 8 minimum. jedna z lepszych komedii tego roku biorac szczegolnmie pod uwage ze wychodzily filmy typu: Epic Movie czy taxi 4. Tu pomysl jest nowatorski a film naprawde smieszny, a kto sie nie smial to nie ma poczucia humoru i tyle. pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
nigganigga

Dla mnie to przeciętna komedia.
Mam poczucie humoru i przyznam że kilka razy się "uśmiechnąłem"... ale częściej miałem kwaśną minę widząc sceny takie jak np. pierwszy pokaz Michael Michaelsa Jimmy MacElroya w parze ... żenada i niesmak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones