PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214368}

Oszukać strach

Penny Dreadful
4,9 1 733
oceny
4,9 10 1 1733
3,5 2
oceny krytyków
Oszukać strach
powrót do forum filmu Oszukać strach

Ludzie, jak się ten film skończył???:D Po prostu nie zrozumiałam zakończenia:/ Jeśli chodzi o napięcie czy klimat filmu, to bardzo mi się podobał, właśnie takie filmy lubię - gdzie nie przelewają się hektolitry krwi, ale jest napięcie:) I chyba obejrzę go jeszcze raz:) Dzięki z góry za odpowiedzi;)

Lucynka_3

Już wszystko rozumiem, obejrzałam końcówkę jeszcze raz:) W sumie fajny film - takie lubię! Pozdrawiam!!!

ocenił(a) film na 7
Lucynka_3

hehe a co w koncowce jest do rozumienia? :) dosc banalna, troche tajemnicza ale na pewno nie skomplikowana :)

użytkownik usunięty
mscofield86

HeHe własnie sam się dziwie co takiego skomplikowanego w końcówce filmu?

No racja, aż się zawstydziłam:D Czasem tak się zamotam, że aż strach:) No nic, dzięki za stonowane odpowiedzi:D
Pozdrawiam wszystkich;)

ocenił(a) film na 8
Lucynka_3

To bardzo dobry dreszczowiec ... momentami strasznie bałem się tej ciszy, ciemności. Trzyma w napięcie od momentu potrącenia na ulicy ... niezwykle prosty pomysł na film a tak trzymający w napięciu ze ho ho ho ... nie polecam osobom o słabych nerwach.

ocenił(a) film na 1
Wysuszek

co z tego, że trzymał w napięciu jak się nie skończył.. :/

ocenił(a) film na 5
Lucynka_3

jak dla mnie to jest rodzaj pewnego przesłania...

charlize13

no ja tez w sprawie końcowki, ogladalam wczoraj na hbo, wciagnelam sie na maxa, lubie takie napiecie. widzialam jak Penny udalo sie wepchnac morderczynie pod samochod, kierowca zatrzymal sie, podbiegl do morderczyni, potem podniósl penny, wsadzil ja do samochdu....i ZADZWONIL TELEFON, co bylo dalej?? pieknie juz drugi raz w tym tygodniu musze pytac o koncowke filmu bo ciagle mnie cos rozprasza:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones