PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 189 913
ocen
7,8 10 1 189913
7,1 26
ocen krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana

film changeling jest pierwszym filmem w ktorym Angelina zagrala rewelacyjnie. Fabua niby dosc slaba, ale film jest genialny. Ja osobiscie pod koniec filmu zalowalem ze sie juz skonczyl. Nie czesto mamy okazje ogladac takie filmy. Polecam.

andrewjab44

Moim zdaniem Angelina zagrała rewelacyjnie już w "Przerwanej lekcji muzyki". Natomiast tutaj swoją 'pierwszoplanową' grą aktorską rozłożyła mnie po prostu na łopatki, totalnie mnie zaskoczyła, bo nigdy nie miałem jej za jakąś wybitnie dobrą aktorkę, ale widać jak jej się chce to potrafi;). Co do samego filmu zgadzam się z z Tobą - genialny, z tym że nie powiedziałbym, że fabuła była słaba. Moim zdaniem wielkim plusem i siłą tego filmu jest świetna fabuła właśnie w połączeniu ze świetną rolą Jolie. Również polecam.

ocenił(a) film na 10
JohnKlonMorfinka

Tak. Juz w "Przerwanej lekcji muzyki" pokazała co potrafi.
Moim zdaniem "cena odwagi", "Przerwana lekcjia muzyki", "gia", Oszukana" to najlepsze filmy Angeliny, zagrała w nich świetnie, jednak w "oszukanej" najlepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones