PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31082}

Płytki facet

Shallow Hal
6,0 35 569
ocen
6,0 10 1 35569
5,2 4
oceny krytyków
Płytki facet
powrót do forum filmu Płytki facet

ZASKOCZENIE!

ocenił(a) film na 8

Wiele razy widziałam zwiastun tego filmu i myślałam że to jedna z tych głupich i zboczonych
komedii, które są maskrycznie idiotyczne.
Obejrzałam i ...ZASKOCZENIE! Film nie najwyższych lotów, ale śmieszny i ma naprawdę dobry
pomysł. Pokazuje co jest naprawdę ważne, a czasami jest nawet wzruszający.
W wolnej chwili obejrzyjcie! A jak już to zrobicie, to co onim myślicie?

UlaKulon

byli na koniec razem? bo top model oglądam

użytkownik usunięty
UlaKulon

Fajna historia, dobrze umotywowana, i ...dlatego, że to dla mnie nie melodramat a prawdziwe życie - wzruszyłem się. A sam widziałem się w roli ...

ocenił(a) film na 8

A co, jesteś gruby? xD
A film super, drugi raz już widziałem. Uwielbiam Paltrow!

Artemisek

byli razem na koniec?

ocenił(a) film na 8
milka26

Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Tak, chociaż trochę dramatycznych scen było... i masa śmiesznych. Trzeba było sobie nagrać bo warto obejrzeć :P

A sam film na bardzo wysokim poziomie, szkoda że nie można dać oceny 8.5 :P

Artemisek

dzięki ;) w sumie to można było się tego domyśleć. Jak będę miała czas to na necie obejrzę na pewno gdzieś jest
ps. nie można dać, 8,5? to daj 9 :D

ocenił(a) film na 10
Artemisek

To daj 9

ocenił(a) film na 9
UlaKulon

Jaa zawsze kiedy powracam do tego filmu zadaje sobie tylko jedno pytanie,dlaczego ten aktor ??? lepiej wygladalo by to gdyby bylo to mega ciacho. Zakochuje sie w takiej lasce a tu na koniec niespodzianka,a tak to on ni wysoki ni przystojny ;P
no chyba ze tylko ja mam takie odczucia ;).
A pozatym to uwielbiam ten filmek :)
Polecam.

ocenił(a) film na 6
Vanja_8

Gdyby on był ciachem, to film nie pokazałby jednej rzeczy: że on i jego przyjaciel, chociaż sami nie byli przystojni itp., lecieli na ładne laski, traktując przedmiotowo i np. rzucając je, bo jeden palec u nogi jest dłuższy od drugiego, a przecież oni sami też nie są doskonali ;]

ocenił(a) film na 9
Inna_odInnych

no w sumie masz racje chyba,ale i tak wydaje mi sie ze w relanym swiecie jest tak ze to te 'ciacha' chca miec nie wiadomo kogo a przecietny facet zadowoli sie byle czym ;p ale film to film :)

ocenił(a) film na 6
Vanja_8

Nie powiedziane. Ja się nie raz spotkałam z tym, że ktoś całkiem przeciętny miał tak wysokie wymagania, jak obaj panowie w filmie.
Z resztą wydaje mi się, że to był główny zamysł twórców, że bez tego nie byłoby filmu albo byłby mniej sensowny czy mniej interesujący. Kto by się przejął filmem, że ciacho jest płytkim facetem, a później zakochuje się w "brzydkim kaczątku"? Takich filmów znajdzie się kilka. Dzięki temu, że główny bohater nie jest urodziwy, sprawia, że film jest bardziej realny i po prostu bardziej interesujący :) Ja z pewnością nie obejrzałabym tego, gdyby nie wygląd głównego bohatera :)
Poza tym film ukazuje fakt, że osoby zakompleksione (szczególnie widoczne na przykładzie przyjaciela z ogonkiem :)) czasami próbują zwiększyć większe poczucie własnej wartości, np. jak w filmie, podrywając kogoś, kto wydaje się wręcz "idealny" :)

ocenił(a) film na 9
Inna_odInnych

haha apropo kolesia z 'ogonkiem' gdy moj facet zobaczyl ta scene zalewal sie smiechem, szczegolnie jak merdal :D

ocenił(a) film na 6
Vanja_8

Ja oglądałam film z mamą i aż płakałyśmy ze śmiechu, jak to zobaczyłyśmy :D I szczególnie w ostatniej scenie, jak zagadał tę kobietę :D

ocenił(a) film na 7
Inna_odInnych

Te wysokie wymagania i "płytkość" to raczej teraz dotyczą bardziej kobiet niż facetów.

ocenił(a) film na 6
mesmerized

Ja jestem zdania, że to cały czas dotyczy obu płci ;] Oczywiście nie wszyscy są tacy, ale zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn można znaleźć takie osoby.

Inna_odInnych

Czy ktokolwiek może wyjawic mi zakończenie? O 22 przelaczylam na mecz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones