PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31212}

Pamiętnik księżniczki

The Princess Diaries
6,4 92 345
ocen
6,4 10 1 92345
5,1 9
ocen krytyków
Pamiętnik księżniczki
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki

Streszczenia filmu

użytkownik usunięty

"Pamiętnik Księżniczki" jest super"! Opowiada o zabawnej dziewczynie dowiadującej się o tym, że jest księżniczką. Bycia księżniczką uczy ją babcia - znana królowa. Uczy ją zachowywać się tak jak księżniczki, uczy ją życia na królewskim dworze. Mia ma do wyboru: żyć normalnym życiem lub żyć jako księżniczka. I co teraz wybierze?

użytkownik usunięty

ło jana cholera!
moim zdaniem książka jest 100000000000000000000000000 razy lepsza!!!!!!!wogóle w filmie fabułę trochę zmienili. Tak na serio to Mia dowiedziała się, że jest księżniczką od ojca, a nie od babki. Wogóle to pokręcili. Według książki Mia nie jest zbyt ładna, a tu prosze jaka śliczna! KSIĄŻKA JEST DUŻO ZABAWNIEJSZ, I PRZYNAJMNIEJ TAM SIĘ COŚ DZIEJE!!!

użytkownik usunięty

Mia w filmie była ładna dopiero poźniej. Na początku była nawet brzydsza niż powinna być. Poza tym miała dosyć krótkie, "mysie" włosy, a w filmie ma długie, ciemne i kręcone. Nie oglądałam filmu, ale widziałam zdjęcia i uważam że matka Mii wyszła na nich okropnie. W książce była ciemnowłosa z kręconymi włosami i bardzo ładna. A co widzę! Raczej brzydką rzadką, okropnie pofarbowaną blondynkę. Koszmar! Rozczarowałam się strasznie. Za to książka była super!~Jedna z moich ulubionych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones