PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 377 525
ocen
8,0 10 1 377525
6,2 26
ocen krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

Oceny

ocenił(a) film na 8

Dobry - gdy oglądasz będąc zakochany
Bardzo dobry - gdy oglądasz kiedy masz złamane serce
Rewelacyjny- gdy nie przeżyłeś nigdy miłości a wciąż o niej marzysz

ocenił(a) film na 9
Luelle91

czcigodna sentencja ;)

Luelle91

Epicko czcigodna!

Luelle91

Czyli u ciebie opcja numer 2? :P
Smutno mi bo się nie mieszczę w powyższej klasyfikacji ocen, ale przeboleję to jakoś...

ocenił(a) film na 8
Lili89

przykro mi

ocenił(a) film na 7
Luelle91

Coś w tym musi być...

Luelle91

To prawda,film rewelacyjny ^^ xd książka jeszcze lepsza....(zależy w sumie dla kogo,ja po prostu uwielbiam czytać) ;)

Luelle91

Nieprawda. Ja oglądałem będąc zakochany i uważam, że film jest bardzo płytki. Kompletnie nie jestem w stanie uwierzyć, że człowiek uganiałby się za taką osobą jak główna bohaterka. Totalnie nie ma w niej nic co sprawiałoby, że jest interesująca.
Poza tym dialogi brzmią strasznie kliszowato (praktycznie miałem wrażenie jakby znał je na pamięć mimo iż widziałem film pierwszy raz)
Nie wiem co ludzie w nim widzą. Chciałem pięknej historii o miłości, a dostałem takie schematyczne coś. I oczywiście jak zawsze ona jest bogata, a on biedny. Naprawdę? Nie da się wymyśleć nic oryginalnego?

MistrzSeller

Dokładnie! Niech w końcu raz ona będzie biedna. Bo i tak na większą pomysłowość nie ma co liczyć. "W tych czasach była, jest i będzie w cenie tandeta."

ocenił(a) film na 10
MistrzSeller

Na tym polega miłość, tego się nie da wytłumaczyć. Tu nie ma zasad, jak widzisz byli przeciwieństwami, a się kochali. A film powstał 11 lat temu, dziś mamy czasy, w których naprawdę trzeba mieć rewelacyjne pomysły, bo tak wiele już było.

ocenił(a) film na 6
Luelle91

Więc najpierw oglądałeś Pamiętnik będąc zakochanym, potem gdy miałeś złamane serce, i trzeci raz "gdy nie przeżyłeś nigdy miłości a wciąż o niej marzysz". Masz niezły kaliber, stan ciekły, stały i gazowy na raz.

Luelle91

Arcydzieło - kiedy po obejrzeniu tego filmu uświadamiasz sobie w końcu, że miłość to tak naprawdę bajka dla dzieci i zaczynasz mieć wy*ebane. ;)

ocenił(a) film na 10
Luelle91

U mnie opcja nr 3 :D

ocenił(a) film na 8
Sissi_Annie_Romy

zazdroszczę ;) tez bym chciala miec czyste konto i nie złamane serce

ocenił(a) film na 10
Luelle91

:( Pewnie zrobił ci to jakiś dupek, który nie był ciebie wart, na pewno znajdziesz jeszcze swojego Noah :D

ocenił(a) film na 8
Sissi_Annie_Romy

masz 100 % racji , nono mama nadzieje czekam na Noah haha ;)

ocenił(a) film na 8
Luelle91

U mnie rozniez opcja nr.3 :) Mimo tego ze dalem nizsza ocene od 10 :) Ale marzę o opcji nr.1

Luelle91

Ja dałem 7, a nigdy nie przezyłem miłości :)

ocenił(a) film na 9
Luelle91

trafione w 10

ocenił(a) film na 4
Luelle91

a kiedy dajesz mniej niż 5?

ocenił(a) film na 8
natiania_80

to jestes racjonalistą i trzęźwo patrzysz na rzeczywistość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones