PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567609}

Pan Popper i jego pingwiny

Mr. Popper's Penguins
6,2 35 481
ocen
6,2 10 1 35481
5,5 6
ocen krytyków
Pan Popper i jego pingwiny
powrót do forum filmu Pan Popper i jego pingwiny

Słyszałem, ze studio Sonica bierze sie za ten film jazeli tak to w roli główniej tylko Pazura albo Kozłowicz.

DJMARIANDJ

Z tego co wiem to nawet nie podobno tylko na pewno.

McGregor_II

Cholera! Tylko nie dubbing ;/

DJMARIANDJ

Dubbing takiego filmu. Patologia.
Rozumiem bajek. Ale nie takich filmów.

użytkownik usunięty
Heian

Widziałem zapowiedz w Kinie

DJMARIANDJ

W zwiastunie jest dubbing - to będzie i w filmie.
Swoją drogą to Sonica ma chyba wyłączność u Cinepix'a (jak Sun Studio PL u Disney'a) - jak na razie robi dla niego wszystkie dubbingi ;-)
Dubbingowanie Carrey'a jak dla mnie nie bardzo ma sens - odbiera mu śmieszność - co w tym przypadku jest mocną wadą... :-/

owoc_232

jeżeli będzie tylko dubbing to nie pójdę na to do kina, obejrzałem kilka sekund zwiastuna i tego się nie da oglądać :/ dubbing tylko i wyłącznie w bajkach!!!

Maniek_39

Trzeba napisać e-maila do dystr.Żeby dali z napisami

DJMARIANDJ

NIE, NIE i jeszcze raz stanowczo NIE!!!!!!!
Jak można zdubbingować Carrey'a ?! Tego nie zrozumiem... -,-
Ok, jest to film rodzinny i chcą ściągnąć jak najwięcej dzieci i rodziców, żeby zarobić,
ale w ten sposób odpychają innych widzów.
Szczególnie tych którzy idą do kina właśnie dla JIMA CARREYA !
Ogólnie film zapowiada się ciekawe.
Ale może stać się on jedynie dobry jeżeli rola od początku do końca będzie zagrana przez Jima.
Sposób wymowy, ironia i inne zabawne powiedzonka + mimika twarzy dają ten efekt i są tą całą kwintesencja na którą czeka widz
( w szczególności ten widz który zna inne role Carrey'a)
Z dubbingiem ten film nie przejdzie. Jestem tego pewna.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Asiuniek

Dubbingowanie Jima Carreya powinno być karalne!

KaeM_4

I to kodeks karny a nie cywilny, a na serio widziałem trailer i Carrey wypada całkiem dobrze choc prawdopodobnie bedzie to jedna z tych głupawych komedii w których nie rozumiem czemu nadal zgadza sie grać, tak na marginesie strasznie postarzał się

marckoza

Ma prawie 50'siątke na karku i nie dawno urodził mu się wnuk. Spodziewałeś się, że będzie wyglądał jak młody Dicaprio?

Asiuniek

Miałem napisać to samo Carrey z dubbingiem tu już nie Carrey, on ma taki specyficzny, ironiczny głos.

ocenił(a) film na 5
dawo160496

Obejrze ten film tylko ze wzgledu na carreya, jesli w kinie bedzie dubbing, poczekam na dvd albo jakas wersje po angielsku ;>

Ned23

Prędzej mi kaktus na głowie wyrośnie niż obejrzę ten film z dubbingiem :D

DJMARIANDJ

Broń Boże dubbing w tym filmie. Toż to będzie masakra / kaszana na gorąco. To co, piszemy petycję żeby puszczali go z napisami, nie?

użytkownik usunięty
saimon13

Napiszmy do nich

DJMARIANDJ

oglądałam zapowiedz do tego filmu i szczerze mowiąc nie widziałam tam ani jednej śmiesznej sceny, więc skoro w zapowiedzi jej nie ma, to chyba super ekstra nie jest;)

ocenił(a) film na 8
DJMARIANDJ

Zgadzam się w 1000000% ! Dubbingowanie Carrey'a? Nie! Stanowcze nie!

DJMARIANDJ

Dubbingowanie filmów z aktorami żywymi to kaszanka do kwadratu. Niech się nie ośmiesza nikt, kto lubi oglądać takie rzygowiny.

artpost1

hmm jesli jestescie tacy anty .. jak ma ogladnac moj syn 5 letni ten film ktory nie umie czytac ? a ten film jest dla niego a nie dla takich starych prykow jak wy

ocenił(a) film na 5
DJMARIANDJ

Dzisiaj byłem na przedpremierowym seansie i jest niestety dubbing, z tego powodu dodano też trochę żartów dotyczących polskich celebrytów. Ogólnie głosy są przeciętne, ale nie rażą więc jeśli ktoś wybiera się z dziećmi to można oglądać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones