PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119514}

Pan od muzyki

Les choristes
8,0 108 217
ocen
8,0 10 1 108217
7,3 15
ocen krytyków
Pan od muzyki
powrót do forum filmu Pan od muzyki

warto go obejrzec a muzyka jest poprostu wspaniała, aż pojawia się gesia skórka :) polecam!! :)

ocenił(a) film na 8
Parafuzo

zgadzam się!
film bardzo dobry!

a muzyka jest piękna.. szkoda, że nie ma takich ludzi jak Pan od Muzyki:)

ocenił(a) film na 9
Tatiana

Więcej optymizmu! Spotkało mnie szczęście mieć podobnie charyzmatycznego nauczyciela historii - uczciwego, sprawiedliwego idealistę, prawdziwego mentora kochającego młodzież. Tego, co zakorzenił w naszych młodych umysłach i sercach, nie zapomnimy do końca życia. Tak, wiem, takich ludzi jest bardzo niewielu, ale my też próbujmy kierować się podobnymi wartościami do Pan od Muzyki, to już będzie coś. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
maga_w_deszczu

Film genialny ... Mógłbym się tu rozwodzić wiele, ale po co ?
Mi chodzi głównie o wątek muzyki ...
Genialny sposób ukazania w jak niepozornych osobach objawiają się monstrualne talenty ...
A to wszystko podsyca fakt, że zawsze marzyłem aby mieć talent wokalny :-) Polecam ;-)

Parafuzo

nie tyle co gęsia skórka - ja sie rozpłakałam, a nawet na najbardziej ckliwych filmach nie płaczę, więc co tutaj dużo mówić... piękny film!

nihilistka

Ja tak samo... Piękny film!
A co do dobrego nauczyciela z pasją, to miałam taką nauczycielkę historii. Nauczyła mnie interesować się przeszłością...

Parafuzo

Mam pytanie co do muzyki jak sie nazywa ten utwór który leciał podczas gdy chłopcy zrzucali spadochrony? wiem że potem śpiewali do tej muzyki. proszę o odpowiedź

ocenił(a) film na 10
Parafuzo

film cudo tak jak muzyka !!! Polecam wszystkim :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones