PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1212}

Park Jurajski

Jurassic Park
7,0 334 101
ocen
7,0 10 1 334101
7,5 37
ocen krytyków
Park Jurajski
powrót do forum filmu Park Jurajski

Arcydzieło 10/10

użytkownik usunięty

Ten film w ogóle się nie zestarzał, a efekty bija na głowę te z King Konga Jacksona, i co ważne - są serwowane w idealnych ilościach.

ocenił(a) film na 10

Park jurajski z 1993 nigdy się nie zestarzeje kocham ten film moj ulubiony film mam go na laptopie i ogladam codziennie ten film to arcydzieło wszyskie king kong i inne filmy maga sie chowac poboba mi sie jak zrobili robota t texa tyranozaur to moj ulubiony dinozaur wogule strasznie się interesuje dinozaurami a t rex animatroniczny robot w tym filmie wygladal super realistycznie nawet mial zrenice oka ktora pod wplywem swiatla sie zmniejszała jak oni to zrobili nie mam pojęcia ale film to klasyk naladowany super akcja najlepsza jes5 wedlug mnie scena gdy t tex ucieka z wybiegu jest deszczowa pogoda atakuje samochód lex i Tim nastepnie zjada prawnika w toalecie a potem alan gran ratuje dzieci orzed t rexem t rex stawia stope w blocie jest cos msgicznego w tych scenach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones