PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621676}
6,7 54 461
ocen
6,7 10 1 54461
5,8 4
oceny krytyków
Parker
powrót do forum filmu Parker

Jeden z lepszych efekciarskich filmów sensacyjnych, miło się oglądało. Teraz pytanie - co jest grane na tej platformie, że moja punktację nie jest zapisywana. Jak widać wypowiedzi tak, a co jest z punktacją. Ktoś łaskawy może mi to wyjaśnić?

ocenił(a) film na 7
franciso

przy Twoim komentarzu pokazuje że dałeś 9 pkt więc chyba wszystko ładnie zapisało ;)

ocenił(a) film na 5
franciso

9 to gruba przesada, jest coś takiego jak odbiór filmu w konkretnym czasie, przez konkretnego człowieka, ale bez przesady. Statham gra tu kolejną taką samą rolę, a scenariusz nie powala oryginalnością, napięciem, o przewrotności nie mówiąc - gdzie mu choćby do Mexican z Bradem Pittem i Julią Roberts.

franciso

U mnie nie zarobił dziewiątki, jednak z czystym sumieniem daję ósemkę. Nie brakuje błędów, ale cóż to jest w porównaniu z dobrą rozrywką?

Burmistrz

a jaki film nie ma błędów? zawsze coś się znajdzie:),zgadzam się film super,,,

debora_filmweb_filmaniak

Jaki film nie ma błędów? W sumie nie wiem, ale są filmy w których ja tych błędów nie zauważyłem. Może nie jestem idealnym obserwatorem i nie zawsze to wychwycę, jednak tak jak napisałem, ważniejsza dla mnie jest rozrywka, niż czepianie się błędów.

ocenił(a) film na 8
Burmistrz

Nie chodzi o błędy, ale o całokształt. U mnie zarobił zasłużone 8 pkt i tego wcale nie żałuję.W tym filmie jak dla mnie poziom rozrywki jest na całkiem przyzwoitym poziomie, ale spodziewamy się typowego zakończenia. Ale za wykonanie i całokształt twórczości 8 jak dla mnie jest ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones