PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8586}
7,4 226 685
ocen
7,4 10 1 226685
4,8 19
ocen krytyków
Pearl Harbor
powrót do forum filmu Pearl Harbor

Chodzi mi o jakiś świetny film romantyczny z np. tak jak tutaj wątkiem dodatkowym :) :)
Jaki polecacie? :)

ocenił(a) film na 9
aalvin

Sama uwielbiam takie filmy i jakby ktoś miał propozycję, to chętnie skorzystam. Jak na razie mogę tylko zaproponować Titanica, chociaż możliwe, że oglądałeś/aś. Jest genialny i ma dodatkowy plus, że jest jedynym filmem, na którym mój kochany twardy tatuś się popłakał xD

Olcia_60

Tak, oczywiście oglądałam :)) wspaniały film.. :) Pearl Harbor jest kolejnym, który wzbudził we mnie takie emocje.. Dlatego szukam podobnych, które mnie tak samo wzruszą :)

aalvin

Flyboys jest w podobnym stylu, powinien przypaść do gustu (:

ocenił(a) film na 7
aalvin

dom nad jeziorem, apartament, miasto złodziei

ocenił(a) film na 9
aalvin

"Bracia" (2009)

ocenił(a) film na 9
aalvin

Drezno

ocenił(a) film na 8
aalvin

Bardzo długie zaręczyny.

ocenił(a) film na 7
aalvin

"Znak miłości"

ocenił(a) film na 10
aalvin

"Admirał" oraz "Ciemnoniebieski świat"

ocenił(a) film na 9
ac136

Milosc i wojna z Sandra Bullock:)

ocenił(a) film na 2
aalvin

Z podobnych to "Władca Pierścieni", też fantasy. Ale nie, czekaj. Niby gatunek się zgadza, ale Władca Pierścieni jest dobry. Już wiem. Moby Dick z 2010 roku w reżyserii Trey Stokes'a. Pacyfik, super bohaterowie i podobny poziom. Będziesz zadowolony. Nie ma za co.

ocenił(a) film na 4
aalvin

"Lecą żurawie" oraz "Czterej pancerni i pies".

ocenił(a) film na 3
aalvin

Podobny, tzn. żeby też był gówniany?

ocenił(a) film na 6
Der_SpeeDer

A znasz filmy o gównie ?
Rozsmieszyła mnie Twoja wypowiedź

ocenił(a) film na 3
aalvin

"Pamiętnik Księżniczki"- masz "wątek romantyczny i jakiś gówniany wątek o władaniu królestwem, który jest odłożony na 2 plan ponieważ ważniejsze są maniery (?)

ocenił(a) film na 10
aalvin

"Charlotte Gray "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones