PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164171}

Piła II

Saw II
6,4 103 388
ocen
6,4 10 1 103388
5,1 15
ocen krytyków
Piła II
powrót do forum filmu Piła II

Taka jest prawda !! pewnie osoby ktore oglądały ten film są zwolennikami "dirty Dancing" lub :"przemineło z wiatrem" Prawda jest taka jest to jeden z najleopszych horrorów jaie powstały Bo nie jest to głupkowate latanie z nozem i ściganie wymalowanych Nastolatek !!

MOze ludzie którym sie ten film nie podobał Poprostu niewiedzieli ze wybieraja sie do kona na Horror ?? NIe wiem ale jak film polecam i NIECH NIKT NIE SŁUCHA GOSÓW KRYRTYKI DLA TEGO FILMU BO FILM JAKO HORROR JEST NAPRAWDE BARDZO DOBRY I STRASZY i NAPIECIA TEZ JEST DUZO !!! moYE NIE MAM RACJI BO MAM ZALEDWIE 15 LAT ALE FILM POLECAM :):):):):):)

ocenił(a) film na 2
fleUr_henry

No to mamy bardzo podobne zainteresowania :)
A który z polskich klubów lubisz najbardziej?

blaszka232

Wiesz, szczerze powiedziawszy polska liga mnie nie kręci, ale mam sentyment do Wisełki :)
Kibicowałam im, kiedy grał jeszcze Maciek Żurawski, czy Marcin Kuźba :)
Pamiętam ich mecz z Realem... :)


Z gorącej dyskusji o 'Pile II' przenosimy się na dyskusję o piłce...
Eh, rozmowa ze mną prędzej, czy później zawsze kończy się na piłce... :D

ocenił(a) film na 7
fleUr_henry

Mam propozycję: skończcie ten temat :D:D:D:D:D Co wy na to??

ocenił(a) film na 10
Eminem11

Jestem za... a nawet przeciw ;)))

blaszka232

Eeee...
Nie udzielacie się tutaj, więc objaśnijcie mi, co Wam to przeszkadza ^^

ocenił(a) film na 10
fleUr_henry

Film to film... a sport to sport... a Offtop to grzech na forach... ciężki grzech ;D

ocenił(a) film na 10
fleUr_henry

Film to film... Sport to sport... A offtop to grzech na forach... ciezki grzech ;D

blaszka232

No więc może nie rób tutaj off-topicu, hm?

ocenił(a) film na 10
fleUr_henry

hmm ja robie hahahaha zabawne ale ok...

Piła 2 to dobry film chociaz moze troszke w innej konwencji niz Piła 1 ale takze ciekawy i zaskakujacy... jesli komus spodobala sie czesc pierwsza powinien obejrzec druga i trzecia...

ja offtopów nie robie a przynajmniej jesli juz to na temat ;]

blaszka232

No to przyjmij moje szczere gratulacje ^^

ocenił(a) film na 10
fleUr_henry

A gdzie kwiaty?

blaszka232

Tylko nie popadnij w samouwielbienie...

ocenił(a) film na 10
fleUr_henry

Spokojna twoja rozczochrana... idz, cieplo jest pograc sobie w PIŁE ;]

blaszka232

Moim skromnym zdaniem ten tekst był chamski.

ocenił(a) film na 10
fleUr_henry

Skoro to tak odebrales...

ocenił(a) film na 2
Makron

haha no widzisz wcale nie robiliśmy offtopicu, rozmawialiśmy przecież o PILE nożnej.

blaszka232

Zgadzam się z tym panem, zgadzam!
>
>
>
>

ocenił(a) film na 10
fleUr_henry

Kolejna prowokacja nudzacych sie ludzi... :/ Film sobie jakis wlaczcie albo meczyk... a jesli chodzi o noge sa specjalne fora na ten temat :/

ocenił(a) film na 7
Makron

O maaaatkooo Makron ale ty masz problemy, że nieby temat zszedł na inne tory, to jest normalne na forum :) Zobacz sobie na niektóre tematy o EminEmie, w jednym najpierw z ludzmi pisałam o EminEmie, zeszliśmy na temat 2pac'a, potem o Dżemie, potem - o dziwo! - o aborcji, a teraz rozmawiami o Peji i o Kubie Wojewódzkim :D

ocenił(a) film na 7
Eminem11

A to wszystko w temacie "EminEm to legenda" :D:D

ocenił(a) film na 7
Eminem11

Nie lepiej jest w poście o Rihannie, tam to już poruszyliśmy tematy wsztstkich gwiazd: Rihanny, Beyonce, EminEma, 50 Centa, Tokio Hotel, Akona, Red Hot Chili Peppers...

ocenił(a) film na 10
Eminem11

Niech wam bedzie... to ja ide na forum o waleniu kloca do sedesu i napisze jak przyrządzić pizze... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones