PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812540}
5,4 16 652
oceny
5,4 10 1 16652
4,1 24
oceny krytyków
Piłsudski
powrót do forum filmu Piłsudski

Patrząc że reżyserem jest Michał Rosa,który odpowiada za m.in Czas Honoru można stwierdzić że film bedzie dokładnie skupiony na życiorysie Marszałka,z drugiej strony nie zapomnijmy że każdy reżyser ma swoją wizję postaci. Jest jeszcze fakt pana Borysa,który jest odpowiedzialny za swoją rolę w sezonie od Powstanie ww. serialu. Czyli mozna stwierdzic że jakieś doświadczenie w tematyce historycznej. Miejmy nadzieję że reżyser jak i aktorzy nie stworzyliby takiego gniota jak Wojna polsko bolszewicka

bromberg1939

No własnie, Panowie już ze sobą współpracowli czyli znają swój styl. Mi Szyc marszałka przypomina, więc myslę że nie będzie tak źle jak wszyscy prorokuja.

ocenił(a) film na 8
annaablewska

Też tak uważam. Szyc wcielał się już w najróżniejsze rolę i doskonale wie jak swój zawód wykonywać. Ta burza wokół głownego bohatera pokazuję, jak bardzo jestesmy przwywiązani do postaci historycznych, fajnie że film nam ją przybliży.

ocenił(a) film na 8
bromberg1939

Wydaje mi się, że film warty uwagi z racji samej tematyki, ale także stąd, że ludzie stojący po obu stronach kamery to ludzie znający się na robocie. Widziałam kilka materiałów promocyjnych na facebooku i myślę, że to może być bardzo dobry film historyczny.

ocenił(a) film na 7
zosienka666

Trudno mi się zgodzić, chyba że chcemy dowiedzieć się co robił przed wybuchem I wojny światowej, w jaki sposób starał się doprowadzić do odzyskania niepodległości przez Polskę

bromberg1939

a ja myslę, ze to bedzie kolejny szrot.

bromberg1939

każdy reżyser ma swoją wizję i to jego rola, aby tak przestawić historię, żeby była ciekawa dla odbiorcy. przed seansem obawiałem się o odtwórcę głównej roli.jak się okazało Szyc pokazał, że jest dobrym aktorem i pod tym kątem nie można mu niczego zarzucić.

ocenił(a) film na 7
pawelP84

W tym filmie, na pewno nie ma o co się przyczepić do gry Szyca. Przedstawił postać Piłsudskiego znakomicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones