PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750}

Piekielna głębia

Deep Blue Sea
5,8 23 341
ocen
5,8 10 1 23341
3,0 5
ocen krytyków
Piekielna głębia
powrót do forum filmu Piekielna głębia

... się pod koniec filmu poświęciła, ogólnie pani doktor od początku filmu wkurza, robi minę typu "no i co z tego że robię źle, skoro to ma wyższy cel" ja jestem najlepsza, moja kupa najmniej śmierdzi i non stop wymalowana pretensja na twarzy, najpierw ratuje rekina przed strzałem w łeb a na koniec nagle ją olśniewa o nie nie można puścić go wolno, zabijmy go. No i tu moja ocena spadła do 5/10, bo właściwie dlaczego nie puścili go wolno ?? Jesli mi to ktoś logicznie wytłumaczy to może podwyższe o jedno oczko, nie zagrażał im, mogli spokojnie poczekać na ratunek, rekin popłynął by w siną dal nawet nie zauważając nadpływającej łodzi. Nie rozumiem poświęcenia denerwującej pani doktor, chyba że wkuw.... ła scenarzystę i reżysera więc postanowili ją uśmiercić :D

ocenił(a) film na 8
SCORPION60

Dosyć późno odpowiadam, ale tutaj pewnie chodziło o kwestię tego, że ten zmutowany i inteligentny rekin zacząłby się rozmnażać i byłoby dosyć nieciekawie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones