PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1317}

Pieskie popołudnie

Dog Day Afternoon
7,7 46 187
ocen
7,7 10 1 46187
8,2 34
oceny krytyków
Pieskie popołudnie
powrót do forum filmu Pieskie popołudnie

Myślę, że szybciej upłynęło te 14 godzin w trakcie napadu niż oglądanie tego filmu. Ciężko go przełknąć na jedno posiedzenie.

ocenił(a) film na 5
gogger_pl

mam podobne zdanie, zdecydowanie za długi

gogger_pl

Zdecydowanie za krótki. Mogli dorobić jeszcze np. początek wprowadzający do napadu albo wydarzenia po napadzie itd. Ale i tak jest świetnie.

ocenił(a) film na 9
pawbab

Moim zdaniem końcówka jest idealna, Al z wyrazem niedowierzania na twarzy a w tle szum samolotów na lotnisku.

Kamileki

Moim zdaniem cały film jest idealny, ale jak już to za krótki, a nie za długi.

ocenił(a) film na 9
pawbab

Do tego mamy perfekcyjną rolą Ala i Cazale.

Kamileki

A także świetny scenariusz, dzięki któremu wczuwamy się w sytuację i siedzimy jak nakręceni, bo jesteśmy szalenie ciekawi co za moment się wydarzy.

ocenił(a) film na 8
gogger_pl

No nie żartujcie, ludzie. Naprawdę nie umiecie się skupić na dwie godzinki? Współczuję. Film naprawdę świetnie trzyma w napięciu, ciekawie się ogląda.

użytkownik usunięty
gogger_pl

Gra Pacino raczej irytująca, sceny wyraźnie przedłużane. Scenariusz niezły, ale beznadziejna reżyseria. Dałem 7/10, ale głównie za scenariusz... Można obejrzeć, ale nie porywa. Akcja jak na na Thriller się wlecze, więc lepiej oglądajmy to po 20, kiedy już zasypiamy

~~another topic ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones