PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1317}

Pieskie popołudnie

Dog Day Afternoon
7,7 46 188
ocen
7,7 10 1 46188
8,2 34
oceny krytyków
Pieskie popołudnie
powrót do forum filmu Pieskie popołudnie

Bez rewelacji

ocenił(a) film na 5

Al Pacino rewelacyjny, jak zawsze, ale tylko on w całym tym filmie zasługuje na uznanie, film przereklamowany.

ocenił(a) film na 5
Getos

zgadzam się, spodziewałem się czegos lepszego

ocenił(a) film na 7
Getos

Nooo... Jakoś tak strasznie mi sie ciągnął ten film. Po godzinie oglądania miałam wrażenie, że już 3 godziny minęły. Ala Pacino bardzo lubię jako aktora i tu jego rola również była dobra, aczkolwiek film nie był jakos wyjątkowo porywający...
7/10

użytkownik usunięty
Getos

ano taki ok i nic wiecej, historia ciekawa szczegolnie jak sie doczyta jej szczegoly w wikipedi, sam film ogladalem na raty za pierwszym razem usnalem po 40 minutach :], dzisiaj dokonczylem i nie mam wielkiej ochoty ponownie go obejrzec w przyszlosci

ocenił(a) film na 9
Getos

A John Cazale? Nie zasługuje na uznanie? Proszę, nie patrzcie tylko na znane nazwiska. Jak dla mnie panowie idą w łeb w łeb.
A co do filmu - jest b. dobrze wykonany, w świetny sposób oddaje swoje czasy i przedstawia interesujące sylwetki zagubionych postaci z dwuznaczną moralnością. Czy film jak w wystawianych na piedestał "Skazanych na Shawshank" musi mieć przesłanie podkreślone czerwonym flamastrem żeby być uznanym za dobry przez szerszą publiczność? To przygnębiające.

ocenił(a) film na 7
Getos

Film bardzo dobrze zagrany zarówno przez Ala jak i Johna Cazale (jak każda jego rola)choć fabuła mnie nie wciągnęła. Aż trudno uwierzyć, że historia na faktach. Chodzi mi głownie o motyw napadu.

ocenił(a) film na 6
Getos

Zgadzam się Getos z tobą

ocenił(a) film na 6
Getos

Cyt.:
Al Pacino rewelacyjny, jak zawsze, ale tylko on w całym tym filmie zasługuje na uznanie, film przereklamowany.

6/10

Getos

Gdzie mogę zobaczyć reklamy tego filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones