PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1317}

Pieskie popołudnie

Dog Day Afternoon
7,7 46 187
ocen
7,7 10 1 46187
8,2 34
oceny krytyków
Pieskie popołudnie
powrót do forum filmu Pieskie popołudnie

Ciekawostka

ocenił(a) film na 10

Przejrzałem forum i nie znalazłem ani jednego tematu, którego założyciel wyraża negatywne opinie. To dość interesujące, zważywszy, że pod prawie każdym filmem na filmwebie pisze jakiś osobnik (żeby nie mówić troll), jeżdżący po filmie w sposób zupełnie niemerytoryczny. To chyba o Pieskim Popołudniu dobrze świadczy.

countWasilij

Z tego powodu że film nakręcony w latach 70. a dziś znany głównie kinomanom. Podobnie jest z Serpico.
Trolle piszą głównie przy najbardziej znanych produkcjach z minionych dekad bądź filmach nakręconych po 2000 roku.

KLAssurbanipal

Praise the Lord :) Przynajmniej brak tu trolli, co wypisują głupoty lub sypią jedynkami, bo ich Pirania 3D znajduje się niżej w notowaniu. Filmweb jest dla mnie źródłem wiedzy o filmach, a nie wyznacznikiem jakości. Dlatego zawsze cieszę się, jak perełki pokroju DDA leżakują niezauważone. Jest w tym coś offowego :)

ocenił(a) film na 9
Dexterb

Nawet nie wiecie, jak bardzo cieszą mnie wasze wpowiedzi.

Edervenne

widziałam w Pewnym Sklepie ten film za 10zł obok Ojca Chrzestnego za 35 i Avatara za 70... Nie trzeba nic dodawać.

ocenił(a) film na 8
countWasilij

Ten film nie ma minusów. Jeśli ktoś napisze, że ten film jest słaby, znaczy to że i ten film dopadły trolle. Kiedyś to nastąpi, nic się przed nimi nie ukryje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones