PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1317}

Pieskie popołudnie

Dog Day Afternoon
7,7 46 187
ocen
7,7 10 1 46187
8,2 34
oceny krytyków
Pieskie popołudnie
powrót do forum filmu Pieskie popołudnie

Podobne filmy

ocenił(a) film na 8

Jakie znacie podobne filmy o napadach na bank z dobrą historią?

Jak się nazywał film, w którym koleś pewnego dnia nie wytrzymał psychicznie i zamiast iść do pracy zabrał broń i zaczął nią grozić, bo zauważył, że dopiero wtedy ludzie zaczęli go zauważać? Strzelał, wziął zakładników i przetrzymywał ich wiele godzin. Mam na myśli dość stary film z cenionym aktorem. To nie była historia o zabijaniu i nienawiści, tylko o zwykłym facecie, który miał zły dzień, bo od wielu lat miał przesrane życie i już nie wytrzymał. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu, ani aktora.

użytkownik usunięty
dariusgromnicki

Upadek? Ale nie jestem pewien co do zakładników, bo dawno oglądałem xd

ocenił(a) film na 8

Bingo! Dzięki mistrzu. W końcu bym go odnalazł, ale zajęłoby mi to sporo czasu. Faktycznie Upadek (1993).
Zapomniałem, że główną rolę miał Michael Douglas.
https://www.youtube.com/watch?v=-eREiQhBDIk

użytkownik usunięty
dariusgromnicki

spoks xd

dariusgromnicki

John Q z Denzelem Washingtonem ma podobny motyw. Mi osobiście bardzo przypadł do gustu :) Nie ma co prawda typowego napadu na bank ale również zaczyna się od tego, że przeciętny człowiek chwyta za broń i zaczyna się akcja :)

ocenił(a) film na 8
slitek1

Widziałem, dzięki. Jest inny, choć podobny. Bohater który "terroryzuje" szpital ma inny cel - za wszelką cenę uratować syna. Ale podobnie jak w Upadku, popycha go do tego frustracja, bezradność, złość. Bardzo dobry film.

dariusgromnicki

W kategorii napadów itp to jeszcze Plan doskonały na pewno ma ciekawą historię. Zapewne go już widziałeś, skoro lubisz taką tematykę. Nieco inna ale równie ciekawa historia jest w Człowieku na krawędzi i ten film też Ci polecam.

dariusgromnicki

Mi się to skojarzyło: http://www.filmweb.pl/film/Miejski+ob%C5%82%C4%99d-1997-117

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones