PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525346}
5,1 4 357
ocen
5,1 10 1 4357
3,3 3
oceny krytyków
Piotrek the13th
powrót do forum filmu Piotrek the13th

Naprawdę się uśmiałem. Warto obejrzeć

ocenił(a) film na 2
KinoManiak_18

Gdzie ten film był genialny? nic się w nim nie działo. scenariusz napisany przez 3 latka. reżyser obstawił się z roli luzaka w której się nie sprawdził , tak jak zresztą i w roli reżysera:P bida z nędza

ocenił(a) film na 8
taniss11

Jak w tytule. Tak głupi, że aż genialny. Od początku twórca pokazuje, że mamy tu doczynienia z amatorskim filmem, ale przy tym całkiem fajnie zrobionym, jak na "zerowy" budżet. Pozatym rzecz gustu:)

ocenił(a) film na 2
KinoManiak_18

wciąż twierdze że talent do kiczu trzeba mieć, a reżyserowi go ewidentnie brakuje.jest kilka polskich filmów zrobionych z zerowym budżetem które choćby śmieszą. ten miał nawet dobrych aktorów. którzy go nie uratowali.

ocenił(a) film na 8
taniss11

Mógłbyś podać tytuły tych polskich filmów z zerowym budżetem? Z chęcią zobaczę i ocenię

ocenił(a) film na 2
KinoManiak_18

Wściekłe pięści węża , Sarnie żniwo, nie najgorsza jest Twoja Stara.Baśń

ocenił(a) film na 8
taniss11

Wściekłe pięści węża oglądałem. Świetny film. Natomiast pozostałych dwóch nie więc mam co nadrobić;)

ocenił(a) film na 7
KinoManiak_18

nie ma to, jak absurdalne poczucie humoru.....

ocenił(a) film na 5
KinoManiak_18

10* nie uważasz że to przesada ?

ocenił(a) film na 8
OLIN1

No może przesadziłem;) Po jakimś czasie subiektywna ocena może się zmienić:) Na dzień dzisiejszy dam 8/10. Pozdro

ocenił(a) film na 6
KinoManiak_18

Kurcze, oglądając pomyślałam niemal to samo: "tak głupi, że aż śmieszny" :D. Podobał mi się szczególnie dlatego, że jestem fanką horrorów, a przede wszystkim "Koszmaru..." i "Piątku 13", ale też lubię się po prostu pośmiać. Czasami prosty i absurdalny humor jest najlepszy.

ocenił(a) film na 10
KinoManiak_18

kilka dni temu oglądałam ten film i się nieźle uśmiałam. Fakt, że czasem były sceny przerażające, ale Baka świetnie sobie radzi z rolami komediowymi. Miło jestem zaskoczona bo znałam głównie jego role jako "Cichego" w "Demonach wojny według Goi". Pazura, którego jako aktora bardzo lubię i cenię też świetnie tu wypadł. Na pewno kiedyś znowu wrócę do tego filmu

KinoManiak_18

chyba za dużo nawpierdalales sie czosnku zjebie xDD a dlaczego domysl sie sam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones