PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121760}

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Pirates of the Caribbean: At World's End
7,7 392 935
ocen
7,7 10 1 392935
6,3 23
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
JasonV

Ciekawe przeżycie.

JasonV

Bajki opowiadasz gdyż.... na sali musi być min. 5 osób :) Chyba że to jakieś wyjątkowe kino :P

ocenił(a) film na 10
filmowy_laufer

Poważnie mówię.Na sali bylem tylko ja i nikt więcej

JasonV

Może i mówisz prawdę, ale ja mówię jak to jest w takich kinach ja multikino, helios itp

ocenił(a) film na 10
filmowy_laufer

Jakoś ja byłam kiedyś w Heliosie na seansie o 9 rano i na sali nie było nikogo oprócz mnie i 2 towarzyszących mi osób, a bileterka powiedziała, że jesteśmy sami nie tylko na sali, ale i w całym kinie (a mieszkam w gęsto zaludnionym mieście). Taka sama sytuacja przydarzyła mi się też później w Cinema City (tzn. byłam sama na sali).

filmowy_laufer

obalam. Dwa razy spotkałem się z sytuacją że na sali było mniej niż nawet 4 osoby a film puszczano. Duże miasto, multikino & Cinema city. Na sali musi być m.in 1 osoba żeby puścili film ;d

Anakin_Skywalker

Hmmm... ciekawe.

filmowy_laufer

ja kiedyś byłam w feminie sama, zasady też były takie, że musi być parę osób ale mimo to powiedzieli, że puszczą, widocznie dużo zależy od chęci obsługi.

carolotta

to chyba dziwne, że mi zaufany administrator kina takie coś mówił czyż nie ?

ocenił(a) film na 8
filmowy_laufer

Może zależy od kina

Ale siostra była na filmie z koleżanką i były tylko we 2

filmowy_laufer

Mikołaj, nikt nie oskarża Cię o to, że kłamiesz, może w tym kinie w którym administratorem jest Twój znajomy są takie zasady. Ja się spotkałam z tym, że puścili film dla jednej osoby w kinie Femina i raz też byłam w Merkurym w Białej w takiej sytuacji. A w ogóle niektórych kinach chyba mają obowiązek puścić jak przyjdzie chociaż jedna osoba, bo lepiej puścić i zachować klienta niż robić sobie złą reklamę.
A tak z innej beczki to ja właśnie czekam często aż film wychodzi z kin i idę o godzinie która nie jest popularna, żeby było mało osób, bo to całkiem inaczej się ogląda, nikt niczym nie szeleści i w ogóle jest bardziej nastrojowo, dlatego nie dziwię się Jasonovi, że zapamięta seans na długo :)

carolotta

Nie mam na imię Mikołaj, jak chcesz to używaj mojego nicku, ale nie mam na imię Mikoąłj :)

Możliwe, może dla tych kin co byliscie licze się trochę kaski i nie robienie złej reklamy. Ale ja mówię jak mi mówił mój znajomy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones