Plan B

2018 1 godz. 25 min.
6,1 22 272
oceny
6,1 10 22272
7 510
chce zobaczyć
4,4 10
ocen krytyków
{"rate":4.4,"count":10}
powrót do forum filmu Plan B
  • MocnyVito ocenił(a) ten film na: 8

kolejne pozytywne zaskoczenie po "ataku paniki"

• supermuzg_ok ocenił(a) ten film na: 7

MocnyVito Śmiem twierdzić, że "Plan B" jest jednak lepszy, chociaż może nie ma co porównywać tych dwóch filmów akurat? Bo "Atak paniki" to z założenia taka ironiczna czarna komedia, a tutaj to zupełnie inna bajka.

• milo_94 ocenił(a) ten film na: 8

MocnyVito Nie widziałem Ataku Paniki, ale już dziś mogę powiedzieć, że Plan B jest bardzo dobry i czekam na kolejne filmy Dębskiej, bo warto.

• miniaturcia ocenił(a) ten film na: 8

milo_94 oby się rozwijała reżysersko, bo potencjał ma ogromny

• Kasha ocenił(a) ten film na: 8

MocnyVito zgadzam się, tylko byłam nieco rozczarowana, że był tak krótki, oglądałabym go jeszcze i jeszcze,
    historia się dopiero zaczęła rozwijać, a już koniec,
    szkoda, że dalej nie pociągnęli, czas zleciał mi w mgnieniu oka :-)

• eutrepe_filmweb ocenił(a) ten film na: 8

Kasha mialam dokladnie tak samo!

• eutrepe_filmweb a co jest takiego bardzo dobrego w tym filmie?
    jego telenowelowość?
    czułem się jakbym oglądał kolejny odcinek m jak...

• Bokciu ocenił(a) ten film na: 7

tisoc Mam nadzieję, że swoich uczniów nie oceniasz tylko przez własny pryzmat...Byłoby to mocno krzywdzące dla co poniektórych.

• Bokciu nie znasz mnie zupełnie, a oceniasz marny hejterku...

tisoc Po pierwsze znam, po drugie nie oceniam. Napisałem "mam nadzieję", tak więc do oceny daleka droga.

• Bokciu a skądże to mnie znasz?
    masz nadzieję że nie przez mój pryzmat i wg to nie jest ocena?
    gratuluję.....

tisoc Nie jest. Gdybym napisał np, że jesteś ksenofobem, będzie to ocena. Jeśli zaś napiszę "mam nadzieję, że nie jesteś ksenofobem", to z oceną nie ma nic wspólnego, gdyż przyjmuje bardziej formę pytania, a pytanie to nie twierdzenie.
    Tak więc możesz teraz z czystym sumieniem odpowiedzieć, czy oceniasz ich przez ów pryzmat, czy też nie? :)

• Bokciu ale ty piszesz że masz nadzieję iż nie oceniam uczniów przez pryzmat swojej osobowości bo było by to dla nich krzywdzące, czyli jednoznacznie oceniłeś moją osobowość
    czyż nie?

tisoc No nie, bo mam tylko nadzieję, a nie twierdzę, że tak jest.

Bokciu OK, wiem co masz na myśli...Skoro mam nadzieję, że nie oceniasz, to zakładam, że powinieneś nie oceniać, a to już ocena...Niech będzie, aczkolwiek mocno to zawiłe i naciągane zarazem.

• Bokciu też, ale chodzi także o to, że oceniłeś mój własny pryzmat i to oceniłeś negatywnie skoro masz nadzieję że nie powinienem przez niego oceniać.

tisoc To właśnie miałem na myśli...

• hatti69 ocenił(a) ten film na: 8

MocnyVito Zgadzam sie mocne 8 u mnie...w koncu moze Polacy zaczna robic filmy po ktorych czlowiek nie ma ochoty sie powiesic

• gregorybry ocenił(a) ten film na: 3

hatti69 Może zaczną ...bo po tym filmie szukam sznura...

• jazdowicz2666 ocenił(a) ten film na: 8

MocnyVito Ataku paniki nie oglądałem,ale ten film jest faktycznie bardzo dobry.Komedia to na pewno nie jest,lecz zwykły dramat.Mimo to że historie smutne i dramatyczne,to mają w sobie coś pozytywnego i ciekawego.Najlepszy z tego wszystkiego kotlet,super psina :D.Oby więcej takich polskich filmów.

• gregorybry ocenił(a) ten film na: 3

MocnyVito Atak paniki to był dobry film ...sugerując się twoją opinią obejrzełem to ,,dzieło,, shit najwyższych lotów....nie ładnie tak wkręcać ludzi...