PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751987}
7,0 171 041
ocen
7,0 10 1 171041
5,7 35
ocen krytyków
Planeta Singli
powrót do forum filmu Planeta Singli

bardzo polecam - pierwszy raz od dawien dawna można zobaczyć w kinie Polską komedię na tak wysokim poziomie. Ubaw przedni,w kinie cała sala rechotała ze śmiechu. To nie jest jakaś tam durna komedyjka o byle jakim gó***wnie(jak dajmy na to w American Pie) tylko komedia poruszająca fajny wątek a mianowicie umawiania się przez internet ze stron randkowych, ukazująca jak to jest w rzeczywistości Kobieta nie znajdzie ideału - faceta który na białym koniu przybędzie do niej - prawda jest znacznie gorsza :)) Po seansie byłam zachwycona, że w końcu wydane pieniądze na kino nie poszły w błoto i oglądając tą komedię uśmiałam się po pachy. Mega pozytyw. Zresztą sama ocena tego filmu na filmwebie mówi sama za siebie. Dawno też nie widziałam, żeby jakiś polski film miał tutaj taką wysoką notę.Gratulacje reżyserom i aktorom ! Stworzyli świetny klimat filmu-super dobrana muzyka, kreacja, cała fabuła filmu świetnie napisana:) Aktorzy grający bardzo na plus. Książkiewicz jest the best ! Jej wątek w filmie też mega mega zabawny ! To się nazywa prawdziwe kino ! W końcu... doczekałam się komedii na takim dobrym poziomie. Nic dodać nic ująć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones