PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719889}

Player One

Ready Player One
7,0 91 816
ocen
7,0 10 1 91816
6,0 29
ocen krytyków
Player One
powrót do forum filmu Player One

Na wstępie zaznaczę - nie czytałem książki więc nie znam oryginału.

Film na przysłowiową dziesiątkę niestety nie zasłużył z powodu paru niedociągnięć fabularnych jak i logicznych, aczkolwiek na spokojnie mogę dać tej produkcji ocenę 8/10.

Za co?

Po pierwsze - chyba najważniejszy element czyli efekty specjalne, śmiało mogę powiedzieć, że jest to kolejny film który wiele traci jeżeli nie jest oglądany na sali IMAX. Dlatego jeżeli macie taką możliwość żeby pójść na player one do IMAX'a, to po prostu pójdźcie do IMAX'a, nie wyjdziecie zawiedzeni. Scena wyścigu w połączeniu z efektami 3D i przestrzennym dźwiękiem na sali kinowej już na długo pozostanie w mojej pamięci bo dawno się tak świetnie nie bawiłem żeby film aż mnie w fotel wgniótł z powodu efekciarstwa :)

Po drugie - soundtrack, istny powrót do lat 80.

Po trzecie - fabuła. Tak jak wyżej wspomniałem, było tam gdzieś parę niedociągnięć itp.. Aczkolwiek da się na to przymknąć oko i w żaden sposób nie zaburza to całości.

Po czwarte - nawiązania do innych filmów jak i gier. Pojawił się motocykl Kanedy z Akiry, były star warsy, był minecraft, była laleczka chucky, był overwatch, był stalowy gigant, było lśnienie Stephena Kinga, były nawiązania do starych gier ATARI...było tego wiele.

Dlatego podsumowując - film mi się bardzo podobał, jako zwykły zjadacz chleba który książki nie czytał - bardzo dobrze się bawiłem na tym filmie i śmiało mogę polecić tą produkcję każdemu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones