Trust

1 godz. 44 min.
6,3 19 494
oceny
6,3 10 19494
7 971
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":548163,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Trust-2010-548163/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Pożegnanie z niewinnością
 • mandziar ocenił(a) ten film na: 6

  Gdzie monitoring z galerii handlowej i sprzed motelu, niemożliwe, że nie sporządzono żadnego rysopisu. W motelu musiał go ktoś widzieć, przyjaciółka Annie go widziała, samochód też nie igła, marka, numery, jeśli przyleciał samolotem auto było wypożyczone na jakiś dokument, ponadto kamery miejskie na skrzyżowaniach. Ma to wszystko sens bo jak się okazało bydlak nie zmieniał wyglądu

 • Kira91 ocenił(a) ten film na: 6

  mandziar Co do samochodu to wydaje mi się, ze było powiedziane, ze zmieniał numery rejestracyjne, czy coś takiego.
  Co do motelu to tam codziennie przychodzi tyle osób, ze gwarantuję ci, że nie zapamiętałbyś człowieka, który przez kilka sekund mignął ci przed oczami. Przyjaciółka Annie widziała go z daleka, a przecież sama powiedziała jak wyglądał.

 • DomGier ocenił(a) ten film na: 8

  mandziar Film wartościowy, wstrząsający, ukazujący bardzo ważny problem społeczny. Lektura obowiązkowa (może seans w szkole?) dla rodziców i młodzieży w USA i nie tylko. W filmie chodzi o ukazanie pewnego problemu a nie metod śledczych to nie kryminał. To nie pean na cześć najlepszych w kosmosie amerykańskich organów ścigania tylko dramat tej dziewczynki i jej bliskich. Ostrzeżenie.

 • DomGier "W filmie chodzi o ukazanie pewnego problemu a nie metod śledczych to nie kryminał. To nie pean na cześć najlepszych w kosmosie amerykańskich organów ścigania tylko dramat tej dziewczynki i jej bliskich. Ostrzeżenie."

  I to powinno zamknąć całą dyskusję odnośnie pracy FBI. Gratuluję puenty.

 • Bathorska ocenił(a) ten film na: 6

  mandziar dokładnie, u nas szybciej by go namierzyli...

 • widra ocenił(a) ten film na: 7

  mandziar Powiem Ci w tajemnicy, że u nas część stacji benzynowych też ma atrapy zamiast kamer. Geniuszu. Z resztą film nie był o tym jak łapią.

 • mandziar ocenił(a) ten film na: 6

  widra Chyba u ciebie w okolicy stacje paliw mają atrapy, może jeszcze trzeba płacić na nich wyłącznie gotówką i co ma znaczyć wyraz "geniuszu"?

 • Guru_Wyrocznia ocenił(a) ten film na: 7

  mandziar Kiedy się okazało że bydlak nie zmieniał wyglądu?

 • Pietroooo ocenił(a) ten film na: 4

  Guru_Wyrocznia ostatnia scena, jak się okazało że ma rodzinę i dziecku dał kamerę do nagrywania