PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558565}

Pożyczony narzeczony

Something Borrowed
2011
6,2 60 tys. ocen
6,2 10 1 60024
3,4 5 krytyków
Pożyczony narzeczony
powrót do forum filmu Pożyczony narzeczony

Książka świetna, więc z niecierpliwością czekam na ekranizację )
Kate w roli Darcy - jak dla mnie strzał w 10 ;)
Ciekawe kto zagra Rachel? Może Hilary, skoro jest producentem? hymmmm

Sharlene

Książka jak książka, jako romans świetna, nawet nie wiedziałam, że powstała ekranizacja ;D

gabry886

Wczoraj zobaczyłam zwiastun filmu i od razu mnie wzięło na przeczytanie książki. Jestem na 150 stronie i jestem pod wielkim wrażeniem. Bardzo wciągająca historia, a także bohaterowie ciekawi.
Co do filmu to już doczekać się nie mogę by pójść do kina:). Jestem zadowolona co do wyboru aktorów: Kate Hudson (Darcy) lepiej być nie może, na pewno sobie poradzi. A co do Ginnifer Goodwin pasuje do roli Rachel, chociażby ta uroda takiej niewinnej dziewczynki. No i oczywiście bym zapomniała Panowie grający role Ethana i Dexa, są niczego sobie, ach ciacha!

ocenił(a) film na 9
Sharlene

Książka ma taki sam tytuł jak film-"Pożyczony narzeczony" ???

crashprincess

Nie, książka ma tytuł "Coś pożyczonego"- Emily Giffin. Polecam:)

actress_filmweb

tytuł książki przynajmniej jest dobrze przetłumaczony, tytuł filmu - masakra, gdyby nie to, że czytałam książkę to nigdy bym się nie zdobyła na oglądnięcie filmu ze względu na "zachęcający" tytuł ;D

ocenił(a) film na 8
gabry886

Już nie mogę się doczekać tego filmu, dzisiaj jak byłam w kinie widziałam trailer, chce jak najszybciej zobaczyć ten film, a dopiero 27 maja wchodzi do kin ;(

AngiBells

Musimy uzbroić się w cierpliwość:)