PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529732}

Po drugiej stronie trumny

The Ghostmaker
5,0 2 239
ocen
5,0 10 1 2239
Po drugiej stronie trumny
powrót do forum filmu Po drugiej stronie trumny

ale potem było już słabiej i słabiej, a ten mroczny "zegarmistrz" to już zupełnie mnie rozbawił, a miał być chyba straszny... jak się ma wolny wieczór i kilka browarów pod ręką to można obejrzeć i tyle

Ketrid2_

Pomysł nowatorski, klimat świetny, nie wiem czy miał straszyć czy nie, ważne że ogląda się z zaciekawieniem. Nie ma jakichś rażących błędów, nie ma nudy, więc polecam, nie tylko piwoszom.

ocenił(a) film na 3
Burmistrz

Jest nuda straszna, fanom horrorów i filmów grozy nie polecam. No chyba ,że tym w wieku gimnazjalno-licealnym. Pomysł fajny, ciekawy ale wykonanie czy gra aktorska daje wiele do życzenia.

JoaHa88

To jest Thriller, Sci-Fi, a nie horror. Pozdrawiam ludzi w wieku gimnazjalno-licealnym.

ocenił(a) film na 3
Burmistrz

Thrillery też klasyfikują się się pod filmy grozy, a ten film jest horrorem pod kwestią wykonania.

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

Ja nie jestem w wieku gimnazjalno-licealnym i jakoś mi się podobał xD To co jedynie mnie w tym denerwowało to postać Suttona - miałem straszną ochotę mu wpier***ić , ale obyło się bez mojej interwencji ;)

ocenił(a) film na 6
Ketrid2_

Właśnie ze względu na tytuł+ Twój komentarz zaciekawiony obejrzałem :P
Powiem tak, fajnie się oglądało, ale to nie był horror. Bardziej pasowało to do hmm, sensacyjnego? bo thriler trzyma w napięciu, ten nie trzymał :P
Widzę, że reżyserzy pogubili się w komediach romantycznych, że w horrorach robią happy endy;/ aż mi szkoda na to patrzeć, za chwile gatunek horror to będzie gatunek porównywalny w komedią romantyczną tylko, że w horrorze będzie więcej zabójstw i tyle -.-
Sam film można zobaczyć, ale nie liczyłbym na nie wiadomo co;p

A teraz kilka słów jak JA sobie wyobraziłem fabułę filmu na pierwszy rzut oka po okładce filmu:
Tak szkicując tylko ogólny zarys. Myślałem, że trumna będzie czymś w rodzaju teleportu, że dzięki niej będzie można przejść przez inny wymiar:P Ale coś w trakcie się spieprzy i coś się wydostanie:P

I nie chciałbym tu uchodzić za narcyza, ale wydaje mi się, że to co wyobraziłem sobie o filmie widząc okłądkę byłoby znacznie lepszym horrorem niż ten sensacyjny kawałem co oglądałem ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones