PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217508}
6,8 1 763
oceny
6,8 10 1 1763
Po sezonie
powrót do forum filmu Po sezonie

i Niemczyka , choć jego kreacja była jak dla mnie zbyt przerysowana. Cielecka swoją grą stwarzała ciekawszy klimat filmu. Gdyby był pozbawiony tej groteski a tym samym poważniejszy , mnie osobiście lepiej by się go oglądało. Tak jak ktoś tu napisał , słabe zdjęcia , ale to jest wytłumaczone tym że film jest niskobudżetową autorską produkcją. Zawiodłem się na Buczkowskim , może oczekiwałem czegoś innego. Głębszego wejścia w temat. Pomysł świetny , szkoda że nie było budżetu żeby zrobić z tego dobre psychologiczne kino. A już dobra muzyka mogłaby dużo zmienić na lepsze. Mimo wszystko oceniłem film jako niezły bo taki właśnie jest.

ocenił(a) film na 7
slawomir_hleiberg

Akurat do zrobienia dobrego kina psychologicznego nie potrzeba dużego budżetu. Wprawdzie słyszałem już opinię, że i Avatar ma psychologiczną głębię, ale budżet w tym wypadku chyba nie na to został spożytkowany ;-) A fil "Po sezonie" podobał mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones