PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95316}

Pocałunek motyla

Butterfly Kiss
6,1 81
ocen
6,1 10 1 81
Pocałunek motyla
powrót do forum filmu Pocałunek motyla

angielski brud, przypominajacy "serce" [1999]...
tyle ze tam jest w miare prawdopobna historia i napiecie... tam thriller-dramat, a tu ...
raczej dramat. napicia tu nie ma ale oglada sie go dobrze, choc miejscami przynudzał. tylko o co chodzilo w tym filmie? tego nie wiem :/ nie jest typ filmu o ktorym mozna powiedziec ze jest przyjemny. bo nie jest. przeslania wyraznegfo tez nie widze. w sumie nie wszystko zrozumialem , ogladalem po angieslku, a napisow nie ma :(
dobrze zagrany, rezyser dobry, to widac. muzyka fajnie dobrana... ale sama fabuła... dziwna. czuje niedosyt. chcialbym wiedziec kim byla Eunice.
czy byla po studiach cyz pracowala w warzywniaku, czy mieszkala sam czy z rodzicami, czy z facetem... i co sie z nia stalo? po prostu wyszla pewnego dnia z domu, kupila lancuch, zalorzyla go na siebie i zaczela zabijac ludzi szukajac wyemaginowanej kochanki??
to dziwne.
na razie wstrzymam sie od oceny.
tak czy siak ciesze sie ze obejrzalem ten film, szkoda ze nie w kinie z napisami... chyba nawet w lunie go nie grali skoro jestem druga osoba ktora go widziala :/

a to 10/10 to jak dla mnie przesada [zadnego filmu tak nigdy nie ocenilem] ale dlabym chyba 8/10. jednak na razie sie wstrzymam

kangur_msc_CM

to ja moze podsumuje powyzsza "wypowiedz": film byl nieprzyjemny, bez napiecia, bez przeslania, przynudzajacy, fabula zostawiajaca niedosyt, kolega nie zrozumial nawet o co chodzilo, jednak cieszy sie, ze obejrzal ten film i ocenia go 8/10.
...
WTF?!

ocenił(a) film na 7
colorblind_

nie jestem Twoim kolegą. a na pytanie WTF mogę napisać tyle:
pisałem to dawno, jeden z moich pierwszych komentarzy tutaj, teraz na pewno na pisałbym inaczej. tak czy siak to, że film nie jest przyjemny nie jest wadą, to, że nie ma jasnego przesłania też nie jeste wadą, to, że nie ma napięcia też nie, bo to nie miał być straszak.
to, że go nie jestem pewien czy zrozumiałem dobrze wizję reżysera też nie znaczy, że to zły film.
minęły ponad dwa lata i nadal pamiętam dobrze ten film, pamiętam jego dziwny klimat jakbym oglądał go wczoraj, a to jest ogromną zaletą. może i dziś dałbym 7/10.

ps:
cudzysłów - "znak graficzny w postaci dwóch przecinków, w które ujmuje się wyrazy, powiedzenia i zdania cytowane, a także wyrazy i zwroty użyte przenośnie lub ironicznie w celu wyodrębnienia ich w tekście"

wypowiedź - "to co jest wypowiedziane, powiedziane; ustne lub pisemne zabranie głosu w jakiejś sprawie, na jakiś temat; wypowiedzenie się"

tak więc to co napisałem było wypowiedzią, niezależnie od tego, co o niej sądzisz i cudzysłów użyto zupełnie bezpodstawne.

ocenił(a) film na 8
kangur_msc_CM

Mysle ze jest to b.ciekawy film drogi jak i lekkie psychologiczne kino. Miriam i Eunice sie bardzo uzupelnialy, obie byly bardzo skrzywione.

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

może Eunice chciała udowodnić wyższość swojej rasy jak powiedziała wyższy jest ten kto zabija, a może to było jedynie usprawiedliwienie swoich czynów, obie kobiety były bardzo nieszczęśliwe, szukały swojego miejsca, film zyskuje dzięki b. dobrej ścieżce dźwiękowej, a dodatkowo mnie powaliło zakończenie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones