PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640318}

Polowanie

Jagten
7,8 122 117
ocen
7,8 10 1 122117
7,8 33
oceny krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Film otrzymał ode mnie ocenę 1 bo niższej dać nie można. Takiego dna w życiu nie widziałem. Na pewno jest to ulubiony film PiSiorów bo mówi o takich ciotach, które nadstawiają drugi policzek. Koleś zabija głównemu bohaterowi psa, poczym skumał się, że się pomylił, przynosi schabowy i są najleprzymi przyjaciółmi. Postawcie się na miejscu głównego bohatera i przyznajcie, czy jest możliwe aby ktokolwiek w realnym życiu mógłby zachować się tak samo? Nie sądze.

ocenił(a) film na 9
Merrox

skąd pomysł, że to właśnie on stał za zabiciem Fanny? Może jeszcze to on strzelił w drzewo na końcu filmu?

ocenił(a) film na 8
Merrox

Powiedział fan Władcy Pierścieni..

ocenił(a) film na 8
jezus_maria

oceniajmy film, a nie bohaterów. nie jest powiedziane kto zabił psa i szczerze watpie zeby byl to Theo. Co do komentarza jezus_maria moge tylko powiedziec Jezus Maria, zero merytoryki, tylko glupi przytyk. Jak dla mnie film bardzo dobry, poruszajacy istotny problem. 7/10.

ocenił(a) film na 8
mikewazowski

Bystrzak! Rozumiem, że sztuka kąsania jest Ci mało znana, jednak pomyśl jeszcze dwa dni i może zrozumiesz, co miałam na myśli. Czasem dosłowność jest mniej wymowna, a w przypadku spotkania z tak głupią wypowiedzią, wręcz niestosowna. :)

Merrox

Żałosne. Dlaczego wiążesz film z polityką? To absolutnie nie ma nic do rzeczy. Po drugie nie musisz obrażać nikogo. Ja wiem, że ludzie w internecie czują się ponad prawem, ale pomyśl.
Poza tym film porusza naprawdę istotne zagadnienia, jest ciekawy, wzruszający. Gra aktorska Madsa jest doskonała. Wybacz, ale jedyną rzeczą na zerowym poziomie jest twoja wypowiedź.

ocenił(a) film na 8
Merrox

-nadstawia drugi policzek? a nie "strzelil z banki" kolesiowi ze sklepu ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones