PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849062}

Poniżej zera

Bajocero
5,8 8 918
ocen
5,8 10 1 8918
Poniżej zera
powrót do forum filmu Poniżej zera

Fabuła trzyma się kupy i nie jest przewidywalna. Jak na piątkowy wieczór, całkiem ciekawa propozycja.

turku

To nie oglądaj filmów na netflix, skoro wiesz, że to wszystko szmira.

turku

To nie jest całkiem film produkcji Netflixa. Głównie to producentem jest hiszpańską tv publiczna a Netflix chyba tylko zapłacił za prawa poza Hiszpania.

kamad005

Jakis wklad w produkcje tez mieli. Skopiowane z imdb:

Firmy produkcyjne
Morena Films
Amorós Productions
Film Factory
Kataloński Instytut Przedsiębiorstw Kulturowych (ICEC)
Netflix
Hiszpańska telewizja radiowa (RTVE)
Dystrybutorzy
Netflix (2021) (na całym świecie) (wideo) (VOD)

ocenił(a) film na 3
turku

Tam się nic nie trzyma kupy a fabuła to chyba rozsypali na stole wycięte słowa i tak powstał scenariusz...

ocenił(a) film na 8
pawulon1_2

rozumiem ze liczyłeś na film dokumentalny ?

ocenił(a) film na 8
pawulon1_2

Fabuła jest w porządku, a te niedociągnięcia, o które się czepiacie to jest jakiś śmiech na sali. Coś typu "przebił opony, a wymienił tylko jedną" - myślę, że na pewno film by był ciekawsze, gdyby pokazywali jak wymieniają wszystkie opony️ jeśli patrzycie tak na każdy film, to współczuję naprawdę bo żaden nie sprosta waszym oczekiwaniom ️

ocenił(a) film na 3
pawulon1_2

Up, straszne kupsko ten film a wymiana jednej opony to najmniejszy problem w fabule.

ocenił(a) film na 3
pomocnik10

Dokładnie. Tu się nic nie zgadza.

turku

Gdybyś mi nie napisał, że to od Netflixa, to bym zerknął. Z rok temu oglądałem film, że jakieś tam marynarze podwodne se płynął... i gdy było gdzieś koło połowy filmu, na tym okręcie, przy wszystkich, ci "marynarze" całują się w usta z jezyczkiem. Netflix to politycznie poprawny chłam, który chce robić rewolucję. Ale nie październikową, lecz w głowach młodych ludzi. Pedały, lesbijki, brak jakiegokolwiek odniesienia, że wykształciło naszą cywilizację chrześcijaństwo...

ocenił(a) film na 3
turku

Zgadzam się co do tego, że fabuła trzyma się kupy. Zwłaszcza przez finałowe pół godziny. Nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że nie tylko trzyma się kupy, ale wręcz nią jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones