film

Porwanie

Abduction
2011
1 godz. 46 min.
6,4 62 395
ocen
6,4 10 1 62395
Nathan odkrywa swoje zdjęcie na stronie internetowej z zaginionymi dziećmi. Próbując odzyskać prawdziwą tożsamość, wpada w sam środek spisku. więcej mniej
Porwanie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Teen Choice
Film zdobył 2 nagrody Teen Choice oraz 2 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Porwanie
Zwiastun nr 1 (polski) 14:14
Porwanie
Zwiastun nr 1 2:30
Porwanie
Spot nr 2 1:00
Nathan dorastał w szczęśliwej rodzinie. Jednak w dniu, w którym ktoś zabił jego rodziców, cały jego świat legł w gruzach. Wszystko, w co wierzył, okazało się kłamstwem. Nie wie, kim naprawdę jest, wie za to, że ktoś naprawdę chce jego śmierci. Jeśli chce przeżyć, musi przestać się ukrywać i stanąć do walki... 2011-08-26T13:20:18 https://fwcdn.pl/webv/59/70/25970/porwanie.25970.4.jpg https://fwcdn.pl/video/564462/porwanie_480p.mp4

Najnowszy film reżysera “Za szybkich, za wściekłych”. Taylor Lautner („Saga ZMIERZCH”), w zawrotnym kinie akcji w stylu „Tożsamości Bourne’a”! Nathan Harper (Taylor Lautner) dokonuje zaskakującego odkrycia – znajduje swoje zdjęcie na stronie poświęconej zaginionym osobom. Jego zwyczajne życie w jednej chwili traci sens. Próbując ustalićNajnowszy film reżysera “Za szybkich, za wściekłych”. Taylor Lautner („Saga ZMIERZCH”), w zawrotnym kinie akcji w stylu „Tożsamości Bourne’a”! Nathan Harper (Taylor Lautner) dokonuje zaskakującego odkrycia – znajduje swoje zdjęcie na stronie poświęconej zaginionym osobom. Jego zwyczajne życie w jednej chwili traci sens. Próbując ustalić kim naprawdę jest, chłopak przekonuje się, że nic nie jest takie, jak mu się wydawało. W momencie, w którym do gry wmiesza się policja, agenci rządowi i tajemnicze postaci, próbujące schwytać Nathana, jedynym wyjściem będzie dla niego ucieczka. Chłopak nie da jednak tak łatwo za wygraną. Jest szybki, zwinny i niesamowicie zdeterminowany, aby dowiedzieć się kim jest naprawdę.

boxoffice
$82 087 155 na świecie
$28 087 155 w USA
$54 000 000 poza USA
budżet
$35 000 000
dystrybucja
Monolith Films
studio
Lionsgate (przedstawia) / Gotham Group / Mango Farms (współudział) / więcej
tytuł oryg.
Abduction
inne tytuły
Abduction (I) USA
więcej
Gdy Nathan przegląda zdjęcia, do pokoju wchodzi jego mama. W oknie widzimy, że jest dzień. Kiedy matka schodzi po schodach jest już noc.
W jadłodajni, gdy kamera obraca się tam i z powrotem w czasie dialogu Franka Burtona z Nathanem, czasem na wielkich czerwonych  kubkach widnieje napis  "Coca-Cola", a  czasem nie. Podobny błąd z ustawieniem dzieje się z filiżankami: raz w jednej tkwi słomka, a czasem w dwóch.
W 54. minucie, gdy Nathan i Karen przyjeżdżają do domu, w którym ukryty jest czip, Nathan podnosi rzeczy z biurka. Kładzie pistolet obok pieniędzy, jednak w następnym ujęciu widać zupełnie inną pozycję tych przedmiotów - pistolet i pieniądze są po przeciwnej stronie stołu, a album znika.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych