PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564462}

Porwanie

Abduction
6,4 62 462
oceny
6,4 10 1 62462
3,5 4
oceny krytyków
Porwanie
powrót do forum filmu Porwanie

i zamiast uciekać to biegną do niej...

ocenił(a) film na 9
DeRo_filmaniak

Pobiegli sprawdzić czy nie blefował -.- ale masz ziomuś problem z tym gdyby ktoś Tobie tak powiedział też byś nie uwierzył....

ocenił(a) film na 3
Adameczek1995

ja bym spierd....

ocenił(a) film na 9
DeRo_filmaniak

No to nie mam pytani apropo masz bombe w domu lepiej spierd.... w pod skokach ;)

Adameczek1995

Chyba nie zdążył i bomba je.bła;/

ocenił(a) film na 9
krisimovie

haha no chyba ;x

ocenił(a) film na 3
DeRo_filmaniak

Może zapomnieli dosolić? ;)

Zresztą w całym tym 'dziele' tyle się dzieje! Nie koniecznie z sensem, w większości bez... właściwie całość to lawina absurdów i dziur logicznych wielkości Nebraski. Próżno doszukiwać się odrobiny sensu. Nawet John McClane by tego filmu nie ocalił ;)

ocenił(a) film na 2
DeRo_filmaniak

nie był to pierwszy i ostatni rez kiedy zrobili coś idiotycznego w tym filmie. Nic sie tu kupy nie trzyma. Raz główni bohaterowie potrafią pomyśleć jak rasowi agenci a za innym razem popełniają tak kretyński błąd, że aż trudno nie załamać rąk.

ocenił(a) film na 2
kaiprzewlocki

dawałem 4, potem 3, ale scena przy stadionie - skoku po którym Nathana zabolał piszczel.............. pięknie wpasowuje się w serię wnerwiających i głupich scen filmu - daję 2 !

ocenił(a) film na 3
DeRo_filmaniak

bomba w piekarniku jest najlepsza :) przez chwile pomyślałem czy ten film to jakaś parodia, ale niestety to nie miało być śmieszne

big_l

"w piekarniku jest bomba" - to był cytat wczorajszego wieczoru! swoją drogą to była ostatnia scena z tego filmu, dalej nie dałam rady oglądać, co za gniot!

ocenił(a) film na 3
frycha_filmweb

no mnie po tym tekście też się odechciało oglądać, tragedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones