PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119892}

Powrót Draculi

Dracula Has Risen from the Grave
6,3 560
ocen
6,3 10 1 560
Powrót Draculi
powrót do forum filmu Powrót Draculi

Lamerskie ;p

ocenił(a) film na 7

Tego terminu będe używał przy tych filmach z goła namiętnie. Bo takie one w zasadzie są. Zaczynają sie dobrze, fajnymi scenami a potem przychodzi zawód. Tak jest i tutaj. Dracula uwolniony przez kretyńskiego księdza. Samego Draculi w tych filmach jest naprawde mało, a szkoda bo Christopher Lee zdaje sie byc jedyna dobrą rzeczą w tych filmach. Irytuje mnie to że nie staraja sie budować klimatu grozy, bo cały znika w tłoku nudnych i czasem bezsensownych scen. Ten film jest słaby tak jak jego zakończenie.

ocenił(a) film na 8
mim1312

http://pl.wiktionary.org/wiki/lamer#lamer_.28j.C4.99zyk_polski.29 Co to ma wspólnego z filmami z Hammera ???

ocenił(a) film na 7
jacator74

Cóż, komentarz ten napisałem daawno temu i dziś w większosci przypadków moja opinia na temat tych filmów zmieniła się diametralnie. Niektóre wydają mi sie teraz o wiele lepsze, a inne nei podobają mi sie tak jak wtedy. Pisałem już o tym gdzieś w komentarzu. Akurat "Powrót Draculi" jest moim najbardziej znielubionym filmem całej serii Hammera.

ocenił(a) film na 8
mim1312

A potem sam do tego doszedłem pozdrawiam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones