PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876864}
7,3 16 859
ocen
7,3 10 1 16859
7,4 33
oceny krytyków
Powrót do tamtych dni
powrót do forum filmu Powrót do tamtych dni

Jestem świeżo po premierowym seansie w Gdyni. I zostawiam ten komentarz w celach eksperymentalnych - zobaczycie, to będzie jeden z najgłośniejszych polskich tytułów tego roku i moim zdaniem obecny faworyt w Gdyni! Trzymam kciuki!

Zwłaszcza, ze reżyser absolutnie niepozorny, udowodnił, ze swoją autobiograficzna historia da się stworzyć film absolutnie unikatowy i bardzo mocny w swoim wydźwięku…

Chętnie podejmę dyskusje z osobami, które po obejrzeniu tego filmu będą mieć inne zdanie.

ocenił(a) film na 10
Co_lump

Niestety mam takie samo zdanie

ocenił(a) film na 7
Co_lump

Tak też pomyślałam, wychodząc z tego filmu. Byłam też na spotkaniu z reżyserem i w ciągu kilku minut dowiedziałam się tylko o 3 osobach, które miały podobną historię. Myślę, że wynika to z tego, że wiele osób utożsami się z tą historią, z tymi obrazami i to będzie siłą tego filmu (chociaż obrazowi absolutnie niczego nie brakuje).

ocenił(a) film na 8
Co_lump

To był jeden z dwóch filmów w Gdyni, w trakcie których uroniłam łezkę czy dwie... znakomicie budowane emocje, a tematyka tak samo aktualna jak w przypadku zwycięskiego filmu. Ten obraz jest jak bomba z opóźnionym zapłonem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones