PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98454}

Powrót laleczki Chucky

Child's Play 2
6,2 13 337
ocen
6,2 10 1 13337
6,3 7
ocen krytyków
Powrót laleczki Chucky
powrót do forum filmu Powrót laleczki Chucky

Jeżeli ktoś jest naprawde mądry to wie że pod jeden film można podciągnąć mnóstwo gatunków nie to żebym krytykował ale troche mnie dziwi że ktoś tam napisał że chucky to horroro komedyjka i może jeszcze od 12 lat?Puknijcie się w główke za przeproszeniem ale nie można robić żartów z chuckego on jedynie nas może rozmieszyć ale zostawcie mu sławe horroru a nie horroro komedji ok?Proszę was mocno nie lubie jak ktoś miesza.A co może jak 2 jest horror komedia to 4 i 5 będzie horroro kom i obyczajowy jeszcze?Weźcie się
otrząśnijcie.Zmienić to nie jest prośba bo jeszcze ktoś zobaczy.To ma być horror kropka.

ocenił(a) film na 10
Chucky_Tbg

Częściowo się z tobą zgadzam. Gdyby ktoś podszedł domnie i powiedział, że oglądał fajną komedię Laleczka Chucky to by dostał ode mnie z Super Taekwondo Kick i półobrotu Chucka Norrisa. Jeżeli to jest komedia to każdy horror to komedia bo każdy uważa to za nierealne. To ja wezmę siekiere i się pobawimy w grę o nazwie Chucky Child's Play i zobaczymy jak będziecie się śmiać z komedii.

ocenił(a) film na 5
Chucky_Tbg

tak tak nie opowiadaj bajek pewnie jeszcze powiesz ze to straszny horror film grozy....buuuuuuuu widac ze nie wiele horrorów w zyciu ogladałes to mini horror przygodowo-komedyjny-familijny

ocenił(a) film na 10
konrii_2

ale z ciebie matoł jełopie chucky by jeszcze coś dodał od siebie gdyby był prawdziwy

ocenił(a) film na 10
Chucky_Tbg

horrorów to pewnie więcej widziałem od ciebie ty pewnie lubisz horrory typu m jak miłość albo na wspólnej

ocenił(a) film na 10
Chucky_Tbg

takich amatorów nie powinno być na filmwebie. komedia?

ocenił(a) film na 5
Chucky_Tbg

chucky kolegów szukasz czy co???????? odpsisujesz na swoje newsy pewnie masz cos z głową

ocenił(a) film na 10
konrii_2

z głową na pewno coś mam ale nie tak jak ty masz

ocenił(a) film na 5
Chucky_Tbg

odpisuje dalej na swoje posty na co czekasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones